Gabijos ir Žygio vestuvėse dalyvavęs Radži – apie patirtą emociją, jaunuosius ir netikėtas piršlybas

Pirmadienį įspūdingoje ceremonijoje Kauno viloje žiedus sumainė grupės „Zygga“ nariai Žygimantas Petkus (28) ir Gabija Radžiūnaitė (26). Džiaugsmingose vestuvėse dalyvavo ir jų draugas, estrados atlikėjas Radži Aleksandrovičius. „Jaučiau tokius šiurpuliukus, lyg klausytum geros dainos“, – neslėpė dainininkas.

Po septynerių metų draugystės amžiną meilę prisiekusi pora į ceremoniją sukvietė 60-ties artimiausių žmonių. Neseniai dainininkai save išbandė ir vedėjų vaidmenyje, kuomet stojo prie realybės šou „(Ne)viskas įskaičiuota“ vairo. Į šventę susirinko artimiausi poros giminaičiai, bičiuliai, kolegos, būryje buvo galima pamatyti ir ne vieną žinomą veidą: atlikėjus Radžį, Gabrielę Rutkauskienę-Vashą, Norbertą Liatkovskį, prodiuserį Mantą Bertulį su sužadėtine ir kt.

Radži su naujienų portalu tv3.lt dalijosi, kad iš vestuvių išsinešė tikrai nuostabių emocijų.

„Puikūs įspūdžiai, puikūs žmonės, viskas praėjo tikrai labai fainai, jaučiuosi lyg būčiau aukštumose. Manau, kad jie labai jauni, gražūs žmonės ir atėjo jų laikas susituokti. Džiaugiuosi, kad tapau jų draugu ir buvau jų įspūdingoje šventėje“, – sako vyras.

Su pora jis susipažino televiziniame projekte „Didysis šou burbulas“ ir nuo tol tapo gerais draugais. „Kai susipažinome, supratau, kad jie labai protingi ir nuostabūs žmonės“, – šypsosi jis.

Nenupasakojami jausmai

Pats Radži jaunuosius ir susirinkusius svečius išjudino ir savo dainomis. Jis teigia daug jaudulio nejautęs, kadangi jie jį puikiai pažįsta.

„Tikriausiai buvo daugiau jaudulio, nes čia šventė visai išskirtinė, dainavau saviems žmonėms. Man visada yra to jauduliuko. Bet kadangi jie patys yra dainininkai, turi daug bendro su muzika, nebuvo viskas labai sudėtinga. Viskas labai paprastai. Kaip sakau – jie yra paprasti, bet ne prasti. Jų draugijoje būti tikrai lengva, todėl nepatyriau jokių sunkumų“, – tikina pašnekovas.

Kartu ant scenos su Radži lipo ir pats jaunikis Žygis, kuris pasiėmęs mikrofoną kartu traukė ir puikiai žinomas estrados atlikėjo dainas. Skambėjo ir tokios dainos kaip „Ką daryt“, „Čigono meilė“ ir kitas.

„Jis visada labai emocingas, labai mėgsta dainuoti. Manau, kad jam buvo smagu ne tik su manimi, buvo ir kitų žmonių, kurie mėgavosi muzika, sukurta atmosfera ir šou. Visi dainavo ir džiaugėsi švente. Smagu matyti, kai aplink šoka laimingi žmonės. Manau, kad jie kartu gyvens ilgai ir gražiai“, – džiaugiasi vyras.

Gabija Radžiūnaitė socialiniame tinkle pasakojo, kad nuotakos suknelę mylimasis išvys tik per ceremoniją. O iki tol – kruopščiai ją slėpė. Pamatę nuotaką aikčiojo ir ceremonijoje susirinkę kiti žmonės.

„Gabija mano manymu visada graži. Bet išskirtinai šiai progai su balta vestuvine suknele ji atrodė tikrai įspūdingai. Manau, kad pats jaunikis itin nustebo. Jis pats prieš ceremoniją sakė, kad labai jaudinasi, – atvirauja jis. – Šventė praėjo išskirtinai gražiai, nors ir buvo daug jaunų žmonių.

Kartais jaunimo šventėse visokių dalykų nutinka, o čia viskas praėjo tiin sklandžiai. Čia viskas buvo kultūringai. Reikėtų pabuvoti ir pamatyti, nenupasakosi tų jausmų, kaip iš tiesų buvo.“

Vestuvių ceremonija buvo itin jautri. Kalbėdami apie bendro gyvenimo pradžią ašarų nesulaikė ne tik nuotaka, bet ir svečiai. Pats Radži sakė, kad ašaras susirinkusieji braukė ir sveikindami jaunuosius. „Buvo labai daug jautrių momentų. Jaučiau tokius šiurpuliukus, lyg klausytum geros dainos. Vestuvės būna vieną kartą gyvenime ir perduoti tą jaukumą, meilę, įspūdį, nuoširdumą ir laimę iš jaunikių veidų svečiams yra kažkas labai ypatingo. Dėl to gali po ceremonijos atsipalaiduoti. Tikrai už juos be galo džiaugiuosi“, – neslėpė vyras.

Prisiminė piršlybas

Jaunavedžių meilės istorija prasidėjo Kaune, kai abu mokėsi tame pačiame universitete. Tačiau ant vieno kelio Žygis pritūpė projekte „Didysis šou burbulas“.

„Puikiai pamenu, kai Žygis pasipiršo ir paprašė jos rankos. Buvo labai smagu, gan netikėta, labai jautri akimirka, net drebėjo keliai. Žiūrovams buvo turbūt visiškai netikėta, o mes, draugai, jau anksčiau galvojome, kad jiems jau laikas tuoktis. Tas eterio metu žodžiais tapęs momentas išsipildė jų vestuvėse, o mes buvome kaip jų palaikymo komanda“, – prisiminęs poros piršlybas šypsenos nenulaiko Radži.

Didelę dalį Žygio ir Gabijos gyvenimo mes matėme ekranuose, ant scenos dažnai girdime ir jų skambius balsus. Pats Radži sako, kad jiedu nulipę nuo scenos kardinaliai nesikeičia:

„Jiedu išskirtinai dėmesingi ir sau, ir žiūrovui. Nulipus nuo scenos jie tokie patys – toliau spinduliuoja energija, džiaugsmu ir tikrai nesiskiria kaip diena ir naktis. Jie nuoširdūs, paprasti, laimingi žmonės – nėra jokio pasipūtimo ar dar kokių niuansų, apie kuriuos nežinotų žmonės.

Aišku, scenoje yra truputį toks kitoks pasitempimas, kitoks bendravimas, negali būti visiškai kaip namuose su sportinėmis kelnėmis. Kiekvienas turi savo išskirtinę detalę, bet kiek žinau, tai ir scenoje, ir nulipus nuo jos jie visada pasisveikina ir neturi dirbtino išsišokimo“, – sako estrados atlikėjas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer