Gražulis mokytoją Astrą lygino su Navalnu ir Chodorkovskiu: ramiai miegoti negaliu

Seimo narys Petras Gražulis teigia, kad įvairių protestų dalyvė ir organizatorė, mokytoja Astra Astrauskaitė yra uždaryta psichiatrinėje ligoninėje. Parlamentaro tikinimu, to pagrindinė priežastis – A. Astrauskaitės kritika dabartinei valdžiai. P. Gražulis dėl A. Astrauskaitės ketina kreiptis į teismą, prezidentą, kvies žmones pasirašyti peticiją.

P. Gražulis pasakojo, kad gegužės 31 d. prokuroro prašymu teismas uždarė Astra Astrauskaitę į psichiatrinę ligoninę.

„Aš prisimenu kaip sovietiniais laikais į ligoninę buvo uždaryta Nijolė Sadūnaitė, kaip buvo uždarytas Petras Cizikas. Jie buvo politiniai kaliniai, kurie kovojo prieš sovietinę sistemą, prieš raudonąjį komunizmą“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį kalbėjo P. Gražulis.

Pasak parlamentaro, A. Astrauskaitės atvejis jam „kvepia putinizmu, lukašenkizmu“.

„Ką matau pastaruosius įvykius Rusijoje, tai yra didžiulė diktatūra, žmonės persekiojami, jie gali turėti tik vieną tiesą – garbinti Putiną. Šiandien ar mes turime kitą pasirinkimą, kaip garbinti dabartinę valdžią, genderizmą, homoseksualizmą ir visokius kitokius iškrypimus. Astra Astrauskaitė surengė mitingą prie Seimo, pats dalyvavau tame mitinge.

Ji prašė žmonių laikytis rimties, laikytis atstumo nuo Seimo ir kreipėsi pastoviai į policiją, kad nebūtų provokacijų. Už tai šiandien Astrauskaitė teismo sprendimu yra psichiatrinėje ligoninėje. Dar kartą kartoju. Už tai, kad ji organizavo piketą prieš valdančiąją daugumą“, – sakė P. Gražulis.

Politikas lygino A. Astrauskaitę su prieš Putino režimą pasisakančius Aleksejų Navalną, Michailą Chodorkovskį.

„Kas vyksta Lietuvoje? Už kokią, mieli žmonės, Lietuvą kovojome? Šiandien ramiai miegoti negaliu, negaliu suprasti, kas vyksta, kur mes nuėjome“, – teigė P. Gražulis.

Seimo narys tvirtino, kad visi, kurie gina pamatines krikščioniškas vertybes yra persekiojamas.

„Jūs jau negalite susikalbėti su savo vaikais. Jūs negalite pasakyti, kad santykiai tarp vyro ir vyro ar moters ir moters yra nenormalu. Jiems įkalta į galvą, kad tai yra norma, kad tai yra gerai. Kada Dievas baudžia žmogų, iš jo atima protą. Kada tautą baudžia, taip pat iš jos atima protą. Jeigu nusikaltimas ginamas įstatymu ir persekiojami tie, kurie kovoja už tiesą, vargas tai šaliai“, – sakė P. Gražulis.

Parlamentaras, norėdamas, kad A. Astrauskaitė būtų paleista iš psichiatrinės ligoninės, ketina paruošti rezoliuciją, kreiptis į teismą ir į prezidentą Gitaną Nausėdą, kviesti gyventojus pasirašyti peticiją.

„Galime žmogų mylėti, galime nemylėti, bet mes negalime toliau toleruoti šitos diktatūros, kurioje gyvename, kuri primesta mums visiems“, – sakė P. Gražulis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer