Rusas žudyti į Ukrainą išvyko norėdamas užsidirbti pinigų veido operacijai: į tėvynę nebegrįžo

21-erių rusas iš Leningrado srities tapo šalies kariuomenės kontraktininku, siekdamas užsidirbti pinigų veido korekcijos operacijai. Dėl traumos gimimo metu patirtų sužalojimų jis kuklinosi savo išvaizdos. Tačiau savo planų įgyvendinti jam nepavyko – gegužę jis buvo nukautas ir į tėvynę grįžo cinkuotame karste.

Mūšių netoli Charkivo metu žuvo 21-erių rusas Antonas Fedosejevas. Jaunas vyras gimė su veido defektu ir svajojo pasidaryti plastinę operaciją. Jis atėjo į kariuomenę su tikslu užsidirbti tam pinigų, rašoma „Sever Realiji“.

Leidinio žurnalistai išsiaiškino, kad A. Fedosejevas atitinka tipinį Ukrainoje žuvusio Rusijos kario portretą – augo daugiavaikėje nepasiturinčioje šeimoje, kaimo vietovėje. Mama 4 vaikus augino viena, 2004-aisiais mirus jų tėvui.

Mokydamasis mokykloje jis du metus praleido gyvendamas socialinių paslaugų centre, kur patekdavo vaikai dėl „sunkių gyvenimiškų situacijų“ – jo mama nuolat girtavo. Mokytojų teigimu, A. Fedosejevas buvo nekonfliktiškas, puikiai mokėsi.

Antonas nuo kūdikystės kentėjo dėl nosies defekto – gimdymo metu virkštelė apsivyniojo veidą ir jam teko daryti skubią operaciją. „Sever Realiji“ teigimu, A. Fedosejevas pergyveno dėl savo išvaizdos ir visą gyvenimą svajojo pasidaryti plastinę operaciją, kad „nosis būtų, kaip pas visus“. Kaime užsidirbti tokią pinigų sumą buvo neįmanoma.

2020-aisiais jis sulaukė šaukimo į kariuomenę ir ten atliko privalomąją tarnybą, o po to pasirašė kontraktą. Jo sesuo Alena pasakojo, kad tai jam buvo vienintelis būdas užsidirbti pinigų.

Moters teigimu, Antonas turėjo pasirinkimą nevažiuoti į Ukrainą, tačiau pareiškė, kad „nėra bailys“ ir sutiko.

Sesers teigimu, gegužės pradžioje jis dar jai paskambino ir gyrėsi geru uždarbiu, kuris leistų padėti finansiškai šeimai.

Užsidirbti pinigų į Ukrainą važiavęs A. Fedosejevas buvo nukautas gegužės 19-ąją, jo daliniui patekus į artilerijos pabūklų apšaudymo zoną. Namo jis grįžo cinkuotame karste su nedideliu langeliu, pro kurį buvo matyti žuvusiojo veidas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer