Griežtas Zelenskio pareiškimas rusams: „Mes būsime su dujomis, šviesa, vandeniu, maistu… ir BE JŪSŲ!“

Ukrainos lyderis Volodymyras Zelenskis griežtai kreipėsi į Rusiją, akcentuodamas, kad ji ir Ukraina nėra ir niekada nebus „viena tauta“.

„Net per neįveikiamą tamsą Ukraina ir civilizuotas pasaulis aiškiai mato šiuos teroro aktus. Sąmoningi ir ciniški raketų smūgiai į svarbią civilinę infrastruktūrą. Karinių objektų ten nėra.

Charkivo ir Donecko sritys buvo atkirstos (nuo elektros). Zaporižioje, Dniepropetrovske ir Sumuose yra dalinių elektros energijos tiekimo problemų“, – savo oficialioje „Telegram“ paskyroje rašė V. Zelenskis, kartu pasidalindamas vaizdo įrašu, kuriame matyti rusų atakos sekmadienio vakarą padariniai.

Sekmadienio vakarą skirtinguose Charkivo miesto ir srities rajonuose dėl rusų atakos prieš infrastruktūros objektus nutrūko elektros tiekimas. Taip pat problemų dėl elektros tiekimo kilo Poltavos ir Sumų srityse.

„Ar vis dar manote, kad esame „viena tauta“? Ar vis dar manote, kad galite mus išgąsdinti, palaužti, priversti nusileisti? Tikrai nieko nesuprantate? Nesuprantate, kas mes tokie? Kam mes? Apie ką mes kalbame?

Skaitykite man iš lūpų: Be degalų ar be jūsų? Be jūsų. Be šviesos ar be jūsų? Be jūsų. Be vandens ar be jūsų? Be jūsų. Be maisto ar be jūsų? Be jūsų. Šaltis, alkis, tamsa ir troškulys mums nėra tokie baisūs ir mirtini kaip jūsų „draugystė ir brolystė“.

Tačiau istorija viską sustatys į savo vietas. Ir mes būsime su dujomis, šviesa, vandeniu ir maistu… ir BE JŪSŲ!“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer