Gyventojai nepraranda vilties: 15-mečio Mykolo paieška tęsiama šalia Neries krantinės

15-mečio Mykolo dingimą sostinėje gaubia paslaptis – vaikinas, dingęs neaiškiomis aplinkybėmis, ieškomas jau beveik visą savaitę. Tačiau savanoriai nepailsta ir sekmadienį paieškas toliau.

Socialinio tinklo „Facebook“ specialiai sukurtoje grupėje skelbiama naujausia žinia savanoriams, kurie yra pasiryžę ir toliau tęsti jauno vaikino paieškas.

„Tęsiama paieška Neries krantinės segmentuose. Aktualūs segmentai yra pažymėti violetine spalva.

Susipažinkite su pateiktu žemėlapiu: https://tinyurl.com/segmentai. Registracijos forma: https://tinyurl.com/registracija-zonos

Neikite vieni, būkite keliese. Ką nors radus, pasiskirstykite – vieni likite prie radinio, kiti eikite pasitikti pareigūnų. Užimtumo lentelės šiandien nėra, į segmentą galima registruotis vieną kartą, kai jis užimtas – dingsta iš registracijos formos. Nuolat ją perkraukite. Jei dėl nenumatytų priežasčių nebegalite įveikti maršruto – būtinai praneškite koordinatoriams.

 Savarankiška paieška.

Galite ją vykdyti tolimesniuose Neries krantinės segmentuose, taip pat judėti sausumoje, remkitės žemėlapiu https://tinyurl.com/paiesku-zemelapis.

https://tinyurl.com/paieskos-forma – baigus paiešką, užpildykite formą. Pastabose galite patikslinti aplinkybes, ar eita pakrante, ar vietomis nebuvo priėjimo ir reikėtų atsiųsti vandens paiešką. Jeigu šukavote teritoriją,  kiek žmonių. Jeigu maršrutas sudėtingesnis, atsiųskite jo nuotrauką mykolopaieska@gmail.com“

Dingo išėjęs iš gimtadienio

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį kiek po 16 val. išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, kaip jau minėta, buvo aptikti vaikino daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

 

Mama paskelbė vaizdo įrašą

Antradienį dingusio Mykolo Davidonio mama kreipėsi į gyventojus. Jautriame vaizdo įraše ji prašo visų galinčių padėti pagalbos. Pažymi, kad bet kokia turima informacija apie jos sūnų yra vertinga.

„Mieli Lietuvos gyventojai, esu Mykolo Davidonio mama. Pradžioje noriu jums visiems labai padėkoti, kad taip aktyviai įsijungiate į mūsų vaiko paiešką. Mes labai mylime savo vaiką. Be galo, be krašto. Mūsų šeimai jis yra pats svarbiausias asmuo, ir Mykolas puikiai tą žino.

Jei kažkas kažką matėte, ar panašų asmenį į Mykolą praeinant, važiuojant transportu ar kažkur, nufotografuokite, atsiųskite informaciją. Tikiuosi, kad mes jį rasime sveiką ir gyvą, Nenuleiskime rankų. Jei galvojate, kad turima informacija apie Mykolą yra verta pinigų, taip pat, prašau, informuokite mus. Padėkite. Padėkite mums surasti savo vaiką“, – jautriame vaizdo įraše į gyventojus kreipėsi Mykolo mama Ieva Davidonienė.

Nerimą keliančios detalės

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido vilnietės pagalbos šauksmas padėti surasti jos 15-metį sūnų Mykolą Davidonį.

Tėvų labiausiai neramina kelios detalės – teigiama, kad paskutinio pokalbio metu su draugu 15-metis tarsi nesiorientavo, kur randasi.

Taip pat nerimą kelia ir žinia, kad prie Žirmūnų tilto buvo rasti jaunuolio daiktai – striukė bei kuprinė. Netoli tilto buvo rastas ir 15-mečio ausinių dėkliukas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

Dingusio jaunuolio mama Ieva Sapkutė naujienų portalui tv3.lt sakė, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė. Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <…> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – pasakojo paauglio mama.

Ji paragino visus mačiusius vaikiną ar turinčius naudingos informacijos skambinti numeriais  +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

I. Sapkutė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

Nuo sekmadienio dingusio paauglio M. Davidonio paiešką vykdo policijos bei Viešojo saugumo pareigūnai, pasitelkti ir kinologai su šunimis, Priešgaisrinės tarnybos pareigūnai, kurie apžiūrėjo Neries upę ir pakrantę, taip pat paieškoje dalyvauja jaunuolio tėvai ir artimieji, suformuoti ir savanorių paieškos būriai. 

Raudonojo kryžiaus būrys kartu su pareigūnais ir kolegomis iš Viešojo saugumo tarnybos iššukavo Neries pakrantes.

Per ilgas iki šiol rasti įvairūs vaikino daiktai – striukė, kuprinė, telefonas, banko kortelė, ausinės. Vaikino upėje ieškojo ir narai, pasitelktas ir specialiai apmokytas su seklys.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer