Turėkite šį daiktą savo namuose: apsaugo net nuo mirties

Aktorė Redita Dominaitytė šiandien šypsosi ir sako, kad basiausia – jau praeityje. Kaip pati sako, nelaimė, įvykusi namuose, kaip reikiant supurtė jos požiūrį į saugumą bei sveikatą.

Viskas nutiko tada, kai įprastą sekmadienį, niekuo neišsiskiriantį iš kitų, namuose sugedo smalkių daviklis.

Apie tai, kaip Redita kartu su šeima apsinuodijo smalkėmis ir kaip elgtis, pajutus pirmuosius požymius, tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ kalbamės su Redita Dominaityte ir gydytoja toksikologe Gabija Laubner-Sakalauskiene.

Tereikia vieno daikto 

Garsi aktorė pasidalijo, savo apsinuodijimo istorija. Laidoje ji iki smulkmenų prisiminė akimirkas, kaip pasijuto blogai ir ką ėmė jausti.

Netrukus ji kartu su gydytoja atkreipė žiūrovų dėmesį sakydama, kad būtent smalkių detektoriaus neturėjimas vos nepražudė visos jos šeimos.

Dabar ragina visus žmones įsigyti šį daiktą ir turėti savo namuose.

„Nesu tas žmogus, kurį pamatysite su produktų reklama. Nesu vakarėlių liūtė, mano apsisprendimas viešinti šią nelaimę buvo labai sąmoningas.

Supratau, kad privalau pasidalinti ir tokiu būdu apsaugoti kitus žmones.

Mūsų namas yra 20 metų senumo. Jame nėra krosnies arba židinio, jis yra kurenamas kietuoju kuru.

Paprastai butuose yra dūmų, dujų davikliai ir gali atrodyti, kad to pakanka, tačiau vėliau supratau, kad tikrai ne. Reali grėsmė yra apsinuodyti smalkėmis, todėl vienintelis dalykas, galintis išgelbėti gyvybes, yra tinkamai naudojamas smalkių daviklis.“

Ragina pasimokyti iš klaidos

R. Dominaitytė dabar stebisi, kodėl žmonės vis dar nepasirūpina savo sveikata ir ragina pasimokyti iš jos klaidos ir kuo skubiau įsigyti tokį daiktą savo namams.

„Šis daiktas kainuoja kelias dešimtis eurų, ne šimtus ir tūkstančius, todėl jis turi būti kiekvieno namuose.“  

Daugiau apie tai, kaip Redita pasijuto blogai, kokius simptomus pajuto ir koks daiktas gali išgelbėti gyvybę, žiūrėkite tinklalaidės ištraukoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.

Visą tinklalaidę žiūrėkite čia:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer