Į Mantą Vygantą nusitaikę sukčiai paliko jį it be rankų: „Pradžioje buvo pikta“

Londone gyvenantis atlikėjas Mantas Vygantas yra žinomas ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Vyras kartu koncertuoja su savo širdies drauge Jolanta Naruševičiūte bei gerbėjus vis dažniau nustebina su naujomis dainomis ir vaizdo klipais. Panašu, kad žinomumas turi ir tamsiąją pusę – sukčiai kuria netikras atlikėjo anketas.

Naujienų portalui tv3.lt M. Vygantas papasakojo apie netikras anketas, kurios yra kuriamos jo vardu.

Pasak pašnekovo, jo vardu ir nuotraukomis sukčiai naudojasi jau ne pirmą kartą: „Visus kartus skirtingai žinia mane pasiekė. Pirmais kartais gudruoliai dalinosi informacija iš mano facebooko puslapio ir mano akis užmetė, kad mano vardu kažkas ką tik pasidalino įrašais nuo mano laiko juostos. Kitais kartais žmonės pradėjo klausti, ar esu susikūręs naują socialinio tinklo paskyrą.

Tai yra 6 ar 7 kartas, kai mane nustebina netikromis anketomis arba sukurtais netikrais puslapiais. Patirčių buvo įvairių. Žinau, kad ir rašė, ir kvietimus draugauti siuntė. Vienais atvejais su labai gera lietuvių kalba, kitais – pagalba naudota „Google“ vertėju. Ir juokinga, ir labai pikta vienu metu buvo.“

Atlikėjas taip pat kreipėsi į gerbėjus su vienu prašymu – padėti užblokuoti visas netikras anketas. „Tų žmonių tikslas yra kuo daugiau pasidalinti įvairiais įrašais. Vienareikšmiškai blokavimas užkerta kelią tam. Visais kartais prašiau, kad žmonės taip pat blokuotų bei praneštų apie netikrą anketą ar puslapį.

Bet galiu pasakyti iš praktikos, kad tai nelabai veikia. Facebookas netrina tų anketų net ir sulaukus šimtus skundų apie apsišaukėlius. Dažnas atsakymas gautas iš administracijos yra toks, kad jie nemato jokio pažeidimo“, – pasakojo pašnekovas.

Paklaustas, kaip atpažinti netikrą jo socialinio tinklo anketą, Mantas tikino, kad jos turi vos kelis draugus, o netikros puslapių anketos – mažą sekėjų skaičių.

„Apsišaukėliai turi dažniausiai kelis ar keliolika draugų o netikri puslapiai panašų sekėju skaičių. Na ir paskutinis variantas – tiesiog man asmeniškai parašyti, o tai žmonės ir taip daro“, – tikino jis.

Baigdamas pokalbį apie nemalonią situaciją, atlikėjas teigė, kad socialiniuose tinkluose reikia būti atsargiems ir svarbu apsaugoti paskyras nuo sukčių.

„Vienareikšmiškai apmaudu. Pradžioje buvo pikta, galvojau, kodėl? Už ką? Bet supratau, kad visokių žmonių yra su įvairiais tikslais. Vieni bando apgauti, kiti tiesiog iš neturėjimo ką veikti. Pas mane ir pas Jolantą informacija yra vieša, todėl nuo sukčių nesi apsaugotas. Daug purvo su netikromis anketomis socialiniuose tinkluose. Tiesiog reikia būti atsargiems. Beje, siūlyčiau visiems apsaugoti savo paskyras. Įvairių nuostatų saugumo yra, nes nei aš, nei kitas neesame apsaugoti nuo ilgapirščių“, – kalbėjo M. Vygantas.

Tiesa, M. Vygantas savo gerbėjams turi ir džiugių žinių. Visai neseniai jis su savo širdies drauge pristatė naują dainą bei vaizdo klipą.

Šiuo metu judviejų dueto muzikinė veikla įgavo nepaprastą pagreitį: kiekvieną savaitgalį pora koncertuoja Anglijoje gyvenantiems lietuviams, nuoširdumu ir nepriekaištingu atlikimu pavergdami vis daugiau klausytojų.

Vasarą Mantas ir Jolanta planuoja koncertinį turą Lietuvoje, o šiandien savo gerbėjams pateikė staigmeną – ilgai brandintą dainą „Abejonių neturiu jokių“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nuolat ieškome naujo muzikinio skambesnio, stengiamės žengti ne vieną ir ne du žingsnius į priekį, kad galėtume savo klausytojams pasiūlyti dar kokybiškesnį, geresnį ir abejonių nepaliekantį produktą“, – pasakojo duetas.

Dainai muziką kūrė kompozitorius Andrius Borisevičius, žodžius – Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, vaizdo klipą – Anglijoje gyvenantis Mindaugas Narbutas, o fotosesiją – viena populiariausių čia gyvenančių jaunų fotografių – Indrė Balnaitė.

„Su Jolanta vis pasikalbame, kad dar nei į vieną mudviejų dainą neįdėjome tiek pastangų ir meilės, kaip į šią“, – džiaugėsi Mantas.

Dainos įrašams duetas specialiai atskrido iš Anglijos į Vilniuje esančią Andriaus Borisevičiaus studiją: profesionalai „gyvai“ matėsi pirmą kartą.

„Susidarė įspūdis, kad Jolanta ir Mantas – gerai susidainavęs ir darniai skambantis duetas. Dirbti buvo vienas malonumas. O ir pati daina gimė pakankamai greitai – kai gavau Rūtos tekstą, jis man išsyk pasirodė labai dainingas ir melodija iš karto suskambo mintyse“, – dainos gimimo užkulisiais dalijosi žymus kompozitorius A. Borisevičius.

„Su Mantu ir Jolanta virtualiai esu pažįstama seniai: Mantui esu parašiusi jau du tekstus dainoms, o šis – pirmas tekstas judviejų duetui. Kaip žurnalistė seku įvairias naujienas, todėl tekstą rašiau remdamasi judviejų pažinties ir meilės istorija, kuri tęsiasi iki šiol. Išgirdusi rezultatą ir pamačiusi vaizdo klipą – nuoširdžiai apsidžiaugiau. Man patiko ir skambesys, ir vaizdas“, – pasakojo Rūta.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer