Koncerte Izraelyje pasirodžiusi 73-ejų Ala Pugačiova nustebino jaunatviškumu: gerbėjai negailėjo pagyrų

Prieš karą pasisakiusi rusų estrados žvaigždė Ala Pugačiova (73) dalyvavo jaunosios atlikėjos ZIVERT koncerte Tel Avive, Izraelyje.

Į koncertą primadona vyko su juodomis kelnėmis, juodais marškinėliais ir plačiais baltais marškiniais, avėjo baltus sportbačius. Įvaizdį ji papildė masyviomis grandinėmis ant kaklo ir akiniais, rašo UNIAN.

Ir 73 metų Pugačiova atrodo gražiai ir moka nustebinti gerbėjus. Ji vis parodo savo liekną figūrą ir yra vis dar tokia pat charizmatiška.

„Graži, talentinga ir protinga dainininkė ZIVERT kaip visada užkariavo mano širdį ir didžiulę, pilnutėlę, entuziastingai nusiteikusią Tel Avivo publiką. Bravo“, – apie koncertą kalbėjo A. Pugačiova.

Tačiau gerbėjai pažymėjo, kad niekas negali pakeisti primadonos didžiojoje scenoje.

„Ala Borisovna, laukiu jūsų premjerų! Šiais neramiais laikais jūsų kūryba tiesiog būtina“, „Vienintelė moteris, kuri scenoje pasirodo ne veltui – charizma, balsas, talentas. Niekas niekada nesugebės jūsų įveikti. Toks balsas, tokia dovana, kurią duoda tik Dievas. Dėkojame už jūsų darbą“, „Ala Borisovna, jūs gaunate visas simpatijas, bet man visiškai nepatinka dainininkė ZIVERT, visų jos dainų melodija ta pati“, „Rusijoje daugiau tokių žmonių kaip jūs nėra ir, kas būdinga, nebus. Bravo“, – rašė gerbėjai.

Primename, kad Rusijos kultūros ministerija jau ėmėsi veiksmų, kurie suteiktų teisėtą pagrindą atimti iš Alos Pugačiovos, Maksimo Galkino, Andrejaus Makarevičiaus ir kitų Ukrainą palaikančių asmenų visus titulus, pranešė unian.net.

Šis klausimas yra įstatymo projekto pateikimo stadijoje. Jei įstatymas bus priimtas, žinomi asmenys, kurie viešai nepalaikė Rusijos karo prieš Ukrainą, bus išbraukti iš „garbės“ gretų.

Įstatymo projekte taip pat nurodoma, kad norima atimti ir pilietybę iš tų žinomų žmonių, kurios išreiškė palaikymą Ukrainai.

Komikas M. Galkinas vienas pirmųjų pasisakė prieš karą. Savo „Instagram“ paskyroje jis ne kartą bandė įrodyti Rusijos auditorijai, kad Rusijos Federacija žudo Ukrainos civilius gyventojus.

Ala Pugačiova ilgai tylėjo, bet kai M. Galkinas buvo pavadintas „užsienio agentu“, ji taip pat paprašė būti užregistruota kaip agentė, nes palaiko savo vyrą.

Andrejus Makarevičius savo socialiniuose tinkluose ne kartą kalbėjo apie tai, kaip Rusijos propaganda veikia žmones. Jis taip pat buvo nuvykęs į Ukrainą ir viešai išreiškė savo paramą.

„Oksimiron“, grupės „Nogu svelo!“ solistas Maksas Pokrovskis, Zemfira ir kiti muzikos pasaulio atstovai taip pat pasisakė prieš karą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer