Karališkoji šeima jungiasi prie pagalbos Ukrainai: slapta apgyvendino pabėgėlius

Nors karališkoji šeima ir negali aktyviai kištis į užsienio politiką, už uždarų durų jos nariai mielai prisideda prie pagalbos Ukrainai ir iš jos bėgantiems žmonėms. Paaiškėjo, jog šeimos nariai ne tik aukoja pinigus į paramos fondus, bet ir padeda pabėgėliams įsikurti.

Rusijos invazija privertė milijonus ukrainiečių sprukti iš šalies. Dalis jų įsikūrė Jungtinėje Karalystėje.

Slapta nuo visuomenės dalis karališkosios šeimos pasižadėjo prisidėti prie ukrainiečių apgyvendinimo ir jau kurį laiką suteikia jiems prieglobstį. Šaltiniai teigia, jog karališkosios šeimos nariai labai nori, jog šie jų poelgiai išliktų kuo toliau nuo viešumo.

Karališkoji šeima prie pagalbos Ukrainai prisideda ir pinigais, taip pat padeda garsinti labdaros fondus. Šeimos nariai prie šių projektų dirba slapta, o Buckinghamo rūmai atsisako komentuoti plačiau.

Karalienė, princas Čarlzas su žmona Camilla ir Williamas su Kate prisijungė prie labdaros organizacijų, skirtų padėti Ukrainai, koalicijos. Pastaroji jau surinko daugiau nei 350 milijonų eurų.

Karalienė Elžbieta II savo palaikymą šaliai rodo subtiliai – apranga ir interjero detalėmis. Pasak šaltinių, tai jokiu būdu nėra netyčinis palaikymas – ji puikiai žino, ką daro.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer