Į mokyklą dukrą ruošianti Ingrida Martinkėnaitė: „Kainos kosminės“

Artėja rugsėjis, o su juo ant kulnų lipa ir nauji mokslo metai. Grupės „69 danguje“ narė, dviejų vaikų mama Ingrida Martinkėnaitė su šeima jau ruošiasi naujam mokslo sezonui.

Prieš dvejus metus susilaukusi dukrelės Evos, iki rugsėjo likus kelioms savaitėms ji su dukra Marija planuoja apsirūpinti reikiamomis mokyklinėmis prekėmis. Moteris portalui tv3.lt sako, kad kai kuriais dalykais pravartu pasirūpinti iš anksto.

„Mano patirtis byloja, kad tokiais dalykais kaip kuprinės, madingas ar fainas penalas ar įdomesnėmis prekėmis reikia pasiruošti kai galima anksčiau. Jau sąsiuvinius, pratybas perkame tikrai vėliau, kai sužinome iš mokytojų, kokių ir kiek reikės. Įdomesnes kuprines, penalus paprasčiau nusipirkti iš anksto, kol dar neišgraibstyti“, – šypsosi žinoma moteris.

Kaip sako pati I. Martinkėnaitė, šiemet jos vyresnioji dukra Marija keliaus į dešimtą klasę. Tačiau apsirūpinti prekėmis mokslui dar kartais eina su mama.

„Pirmajam pasiruošimui mokyklai vasaros pabaigoje nueiname kartu, o paskui, kai lieka labai paprastas darbas, ji gali nueiti ir viena. Bet kuprinę ar rūbelius mėgstame pirkti kartu“, – sako pašnekovė.

Didelės kainos

Jau kurį laiką visoje šalyje pastebimas didelis kainų kilimas. Nesvarbu, ar tai būtų maisto prekės ar drabužiai, žmonės skuba piktintis, kad šiuo metu įėjus į parduotuvę tenka nemenkai pakratyti piniginę. Ne išimtis ir prekės mokyklai.

„Mokyklinės prekės tikrai labai išbrangusios. Net nespėju sekti… Kiekvienais metais vis brangiau, brangiau ir brangiau. Kai pieštukai kainuoja po šešis, po dvyliką eurų, tai tikrai tokios kosminės kainos. Bet mes visada pasidairome nuolaidų, akcijų. Kai prekybos centrai paleidžia daug nuolaidų, tada stengiamės daugybe prekių apsirūpinti. Paieškome, neperkame aklai ką tik pamatome.

Marija irgi mėgsta pataupyti ir man dažnai sako, kad galime dar kažko paieškoti. Jei neranda parkerio už tinkamą kainą, tikrai nueina ir toliau dar paieško“, – atskleidžia ji.

Moteris taip pat dalijasi patarimais, kaip geriausia ieškoti patvaraus daikto ir nepasikabinti ant išvaizdžiai atrodančios kuprinės, kuri gali būti tiesiog prastai pagaminta.

„Manau, kad reikia atkreipti dėmesį į brendą – ar jis išbandytas, patvarus ir patikimas, nes pasiūla tokia didelė, kad žmogus tikrai gali pasimesti ir prisipirkti tikrai nereikalingų, netinkamų daiktų. Siūlau rinktis patikimų ir jau išbandytų prekinių ženklų prekes. Marija iki šiol turėjo sportinio prekinio ženklo kuprinę, kuri tikrai patvari“, – sako moteris.

Pašnekovės taip pat paklausėme ir apie taip greitai pralėkusias vasaros atostogas. Šiuo metu ji sako besimėgaujanti motinyste ir per daug į darbus nelekianti. Ji tikina norinti daugiau laiko praleisti su vaikais, o tai padaryti ypač per mokslo metus – sudėtinga.

„Tarp mano dukrelių didelis amžiaus skirtumas. Tačiau kalbant apie vaikų atostogas, jos visos labai trumpos – vis po savaitę. Kol kur nors nuskrendi, nuvažiuoji – jau žiūrėk, vėl reikia krautis lagaminus ir važiuoti atgal. Kartais net neapsimoka lagaminų krautis.

Tikrai sudėtinga, todėl vasara geresnis laikas kartu su šeima paatostogauti. Manau, kad karantinas mus tikrai namuose per ilgai uždarė ir dabar norisi visur keliauti ir važiuoti. Tačiau Marija šiemet bus jau dešimtokė ir manau, kad šiuos metus praleisime kiek sėsliau, namuose ir labiau skirsime dėmesį mokslams“, – šypteli I. Martinkėnaitė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer