Įamžino filmo vertą Ukrainos kario drąsą – vienas priešinosi gausioms rusų pajėgoms iki pat mirties

Ukrainos rytuose tęsiantis brutaliam Rusijos puolimui, pasirodė vaizdo įrašas su didvyrišku Ukrainos kario pasipriešinimu. Luhansko srityje, Novotoškivsko mieste dronas užfiksavo, kaip apkasuose vienas gyvas likęs ukrainietis drąsiai priešinosi prorusiškiems separatistams.

Pranešama, kad separatistai nušovė vieną ukrainiečių karį, o likusius privertė trauktis. Tuo tarpu vienas gynėjas nesitraukė ir didvyriškai susirėmė su agresoriais.

Vaizdo įraše matyti, kaip Ukrainos gynėjas atsišaudė gausesnėms priešo pajėgoms, taip priversdamas juos trumpam atsitraukti.

Nenorėdami įsivelti į susišaudymą, separatistai atsitraukė ir pradėjo vieną po kitos į Ukrainos karį mesti granatas.

Viena granata nukrito tiesiai į tą apkasų atšaką, kurioje slėpėsi karys, tačiau jis spėjo paimti sprogmenį ir išmetė jį iki sprogimo likus vos kelioms sekundėms. Visgi ilgiau atsilaikyti vienas karo lauke ukrainietis nesugebėjo ir viena granata nukrito jam prie pat nugaros ir detonavusi suluošino jo kojas.

Nepaisydamas patirtų sužalojimų, karys dar bandė kovoti toliau, griebdamas kitą granatą ir numetęs ją atgal priešams. Tačiau po kelių sekundžių jam prie kojų nusileido dar viena granata, šį kartą jį mirtinai pražudžiusi. Po šio sprogimo matyti, kaip karys liko gulėti purve ir jau nebejudėjo.

Didvyrišką kario pasipriešinimą žiūrėkite straipsnio viršuje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer