Ievos Zasimauskaitės vyras pasidalijo tėvystės įspūdžiais: prakalbo apie iššūkius ir ligoninę

Birželio viduryje dainininkė Ieva Zasimauskaitė su sutuoktiniu Simonu Grybausku tapo tėvais. Sutuoktiniams gimė pirmagimė, kuri į poros gyvenimą atnešė naujų spalvų. Tėčiu tapęs vyras pasidalijo įspūdžiais, kaip praėjo pirmosios mažylės savaitės bei kaip jam sekasi priimti naująsias – tėvo – pareigas.

„Viskas, užrakinau – palieku trobelę, važiuojam pas gydytojus pasitikti savo vaikelį“, – pradėdamas pasakojimą vaizdo įraše sakė S. Grybauskas.

Kiek vėliau užfiksuotoje medžiagoje Simonas pasakoja apie įspūdžius iš Krikščioniškųjų gimdymo namų Kaune, kuriuose pasaulį išvydo jųdviejų mažylė.

Na ką, viskas – išėjo į operacinę, už pusvalandžio sužinosime berniukas ar mergaitė, valandos bėgyje laikysiu savo rankose“, – įamžinęs paskutines sutuoktinės akimirkas prieš gimdymą sakė Simonas.

Galiausiai laimingas vyras pasidžiaugė gimusia dukryte.

„Ateina jau trečia para. Visi laimingi, pamiegoję tai ne. Visokie iššūkiai – mokomės, kaip čia valgyti reikia, kaip čia miegoti. Klinika – vau, kurortas visiškas. Kolektyvas dirba ne pagal lentelę, o širdį atiduoda, stengiasi visi – negalvojau, kad tokių gerų ligoninių Lietuvoje yra. Nėra nei ligoninės kvapo, nei nuotaikos“, – džiaugėsi S. Grybauskas.

Visus įspūdžius pamatykite vaizdo įraše, kuriuo Simas sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer