Indrės Stonkuvienės žodžiai kaunietę sujaudino iki ašarų: „Pagaliau kažkas pasakė“

„Garsi TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė – itin žavinga asmenybė. Charizmatiška, tvirta, o ką jau kalbėti apie tai, kaip išmintingai ji kalba“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Emilija iš Kauno.

Ne veltui sakoma, kad moteris, būdama teisinguose santykiuose, pražysta. Būtent ši mintis neapleidžia manęs, klausant I.Stonkuvienės interviu apie gyvenimą, skyrybas, darbus bei naują meilę Vidui Bareikiui.

„Jis mano buda.“ Taip sako Indrė apie savo būsimą vyrą. „Jis geras, ramus.“ Moteris neslepia meilės Vidui ir sako, kad jų santykiai ją verčia eiti į priekį, mėgautis gyvenimu ir vertinti tai, ką turi.

Žodžiai sujaudino iki ašarų

Ech, mąstau aš, kaip retai mes, moterys, galime taip gražiai atsiliepti apie savo vyrus. O kaip dažnai moterys tiesiog gyvena nelaimingos, kenčia arba bijo atsitraukti nuo toksiškų santykių.

Tai štai Indrė tikrai yra tos moters pavyzdys, kuri išsiskyrusi ir pasirinkusi naują vyrą, atrado iš naujo gyvenimo prasmę ir laimę. Mane jos žodžiai sujaudino iki ašarų…

Ir kaip gerai, kad drąsa ir noras gyventi savo, o ne kitų gyvenimus, yra svarbiau už kitų nuomones bei vertinimus.

Pagaliau tai kažkas pasakė garsiai – išsiskyrusi moteris neturi tylėti naujai atradusi laimę. Ji turi mylėti, švytėti ir garsiai apie tai kalbėti, kaip tai daro Indrė Stonkuvienė. Bravo!

Autorius: skaitytoja Emilija

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer