Internautai išsijuokė iš „tiktokinių“ Kadyrovo „kovotojų“: apšaudė krūmus, kurie nenukentėjo

Interneto vartotojai juokiasi iš Razmano Kadyrovo patikėtinių. Paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip vadinamieji „kadyrovcai“ apšaudė krūmus.

Vaizdo įrašu „Telegram“ kanale pasidalijo ukrainiečių naujienų agentūra UNIAN.

„TikTok klubas achmat kovoja nuožmius mūšius… su krūmais. Nukentėjusiųjų tarp krūmų nėra“, – rašoma prie vaizdo įrašo.

„Achmat“ yra vadinamas Čečėnijos lyderio, Vladimiro Putino patikėtinio R. Kadyrovo kovotojų būrys.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip keli „kadyrovcai“ vaikšto po krūmus ir imituoja susišaudymą. Tuo pat metu atsakomųjų šūvių nesigirdi, o kai kurie R. Kadyrovo patikėtiniai nedėvi šalmų bei neperšaunamų liemenių.

Ukrainiečiai smogė „kadyrovcams“ – sužeidė aukšto rango karininką iš specialiojo pulko

Kiek anksčiau šią savaitę pranešta, kad Ukrainos karinės pajėgos Zaporižios srityje sužeidė čečėnų specialiojo pulko pajėgų pulkininko pavaduotoją pulkininką leitenantą Mežedą Ucmigovą.

Čečėnų karys iš Achmato Kadyrovo pulko, pravarde Modžahedas, buvo sužeistas birželio 2 dieną Zaporižios srityje, Kamyševachos kaime, kai jį sėkmingai kontratakavo Ukrainos pajėgos, praneša „Baza“ „Telegram“ kanalas.

M. Ucmigovas su Čečėnijos specialiojo pulko kovotojais sužeidimo metu buvo pasaloje viename iš Kamyševachos kaimo namų. Užpuolikai ten įrengė šaudymo tašką, kad pridengtų bandančią praeiti kitą savo karių grupę.

Tačiau pasalą sutrikdė Ukrainiečių artilerija. Pranešama, kad „kadyrovcas“ spėjo pasprukti iš namų, bet buvo sužeistas į koją bei patyrė smegenų sutrenkimą.

Specialiosios paskirties Čečėnijos Respublikos policijos pulkas, pavadintas Achmato Kadyrovo vardu, yra pavaldus Rusijos vidaus reikalų ministerijai ir yra įsikūręs Grozne.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer