Iš Baltarusijos į Ukrainą paleista „daugiau nei dvidešimt“ raketų

Pasak Ukrainos pareigūnų, „daugiau nei dvidešimt“ iš Baltarusijos paleistų raketų anksti ryte pataikė į Ukrainos šiaurėje esančią Černihivo sritį.

Regiono gubernatorius Viačeslavas Čausas sakė, kad apie 5 val. ryto iš Baltarusijos teritorijos buvo paleista „daugiau nei dešimt“ raketų, kurios atakavo Gončarovskos sritį. Šį rytą paskelbtame „Telegram“ atnaujinime jis sakė:

„Šiandien mes visi atsikėlėme labai anksti ir šis pabudimas buvo labai trikdantis, girdėjome sprogimus. Po 5 val. iš Baltarusijos teritorijos paleistos didelio masto raketos. Yra preliminari informacija apie smūgį netoli Gončarovskio“.

V. Čausas atsisakė pasakyti, kur įvyko sprogimai, motyvuodamas saugumo sumetimais ir pridūrė, kad informacija apie aukas tikslinama.

Tuo metu Ukrainos kariuomenė tvirtina, kad į šalies teritoriją iš Baltarusijos paleista daugiau nei 20 raketų. Ukrainos operatyvinė vadovybė šiaurėje paskelbė atnaujinimą, remdamasi iš Baltarusijos šaltinių gauta informacija apie daugiau nei 20 raketų paleidimą iš Baltarusijos.

Apie aukas kol kas nepranešama.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer