Išgirdusi Katunskytės žento žodžius šiaulietė nesulaikė ašarų: bijo tik vieno

„Netrukus bus mėnuo po to, kai numirė scenos karalienė, primadona Vitalija Katunskytė. Po savęs garsi moteris paliko neišdildomus prisiminimus. Daugeliui atmintyje ji išliks kaip pozityvumo, geros nuotaikos ir energijos šaltinis. Deja, tik dabar pradeda aiškėti, kas po tuo slėpėsi“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rasa iš Šiaulių.

Kartais atrodo, kad visi dainininkai eina į sceną geros nuotaikos, būdami sveiki ir laimingi. Vis tik tai tikrai nėra tiesa.

Viename iš senesnių interviu amžiną atilsį Vitalija Katunskytė yra atskleidusi, kad lipti į sceną darosi vis sunkiau, o vienoje TV laidoje jos žentas Kęstutis atskleidė, kad būta didelių bėdų.

Jo teigimu, kartais V. Katunskytė net susileisdavo vaistų nuo skausmo ir tik tada eidavo į sceną. Taip pat jis prisiminė atvejį, kai moteris atsisakė vykti į ligoninę pas medikus, nes netrukus jos laukė koncertas.

Ir štai dabar moters nebėra. Nebėra talentingos dainininkės, kurią mylėjo visa Lietuva.

Tokiais atvejais kyla tik vienas klausimas – kodėl mes kaip prioritetą visada keliame darbą į pirmą vietą, o ne savo sveikatą?

Bijo tik vieno

Kodėl savo sveikata, kuri yra nepakeičiama ir nepamainoma, susirūpiname tik tada, kai būna jau per vėlu?

Gal dėl to vis dažniau pasitaiko ir jaunų žmonių mirčių – lekia, skuba, dirba, tačiau numoja ranką į savo pojūčius, kūno ženklus, galinčius išduoti vienokius arba kitokius sutrikimus. Baisu, kaip mes negalvojame apie save…

Labai gaila, kad V. Katunskytė mirė, tačiau norisi bent jau tikėtis, kad kiti, likę čia, žemėje, susimąstys apie savo sveikatą, ribas bei galimybes.

Autorius: skaitytoja Rasa

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer