Kadrai iš Dugino dukros laidotuvių pažėrė klausimų: atkreipė dėmesį į kelias detales

Nuotraukos iš Vladimiro Putino sąjungininko filosofo Aleksandro Dugino dukros laidotuvių interneto vartotojams sukėlė klausimų laviną. Užfiksuotose akimirkose matyti besišypsantis velionės tėvas ir, atrodo, sveikas žuvusiosios veidas.

Maskvoje antradienį vyko atsisveikinimo su įtakingo nacionalistinių pažiūrų filosofo A. Dugino dukterimi Darja Dugina ceremonija.

Ukrainiečių naujienų agentūra UNIAN pasidalijo pora kadrų iš laidotuvių. Vienoje nuotraukoje matyti karste gulinčios D. Duginos veidas.

„Darjos Duginos kūnas buvo įtartinai gerai išsilaikęs po to, kai „visiškai sudegė“, ir jo nepavyko atpažinti sprogimo vietoje“, – pastebi naujienų agentūra.

Netrukus UNIAN pasidalijo A. Dugino nuotrauka. Joje filosofas matyti besišypsantis.

„Nieko neįprasto, tik besišypsantis Duginas dukros laidotuvėse“, – pažymi agentūra.

A. Duginas – aktyvus Kremliaus karinės kampanijos šalininkas, kuris, kaip manoma, yra artimas prezidentui Vladimirui Putinui – galėjo būti išpuolio, pareikalavusio jo 29 metų dukros Darjos Duginos gyvybės, tikrasis taikinys.

Kyjivas neigia kaip nors prisidėjęs prie šio incidento. Gedintys žmonės, kurių daugelis atnešė gėlių, pagerbė D. Duginos atminimą Maskvos Ostankino televizijos centro salėje, kur virš atviro karsto buvo pakabintas nespalvotas velionės portretas.

A. Duginas ir jo žmona, abu apsirengę juodai, sėdėjo šalia dukters karsto.

„Ji žuvo už žmones, už Rusiją, fronte. Frontas – jis yra čia“, – per ceremoniją sakė filosofas.

D. Dugina žuvo šeštadienį, kai jos automobilyje padėta bomba sprogo jai važiuojant greitkeliu Pamaskvyje. Maskvos teigimu, už išpuolį atsakingos Ukrainos žvalgybos tarnybos, tačiau Kyjevas tokius kaltinimus atmeta.

Rusijos įtakinga saugumo agentūra FSB pirmadienį, praėjus vos dviem dienoms po incidento, pareiškė, kad „išsprendė“ bylą, o kaip užpuolikę įvardijo vieną ukrainietę, esą pabėgusią į Estiją.

Pasak FSB, nusikaltėlė išsinuomojo butą tame pačiame pastate, kur gyveno D. Dugina, ir sekdavo ją automobiliu – tai leidžia daryti prielaidą, kad D. Dugina buvo numatyta auka.

Tačiau Rusijos žiniasklaida pranešė, kad A. Duginas ir jo dukra paskutinę minutę pakeitė planus, todėl D. Dugina sėdo už tėvo automobilio vairo.

Antradienį Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad jo šalis neturi nieko bendro su nužudymu.

Kaip rašo UNIAN, apie tai V. Zelenskis antradienį kalbėjo spaudos konferencijoje Krymo platformos forumo metu.

„Tai tikrai ne mūsų atsakomybė. Tai nėra mūsų valstybės pilietis. Ji mūsų nedomina. Ir ji nėra Ukrainos teritorijoje“, – teigė V. Zelenskis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer