Kadyrovas strateguoja: reikia užimti visas Europos valstybes ir JAV nebeturėtų sąjungininkų

Kremliaus statytinis Čečėnijoje Ramzanas Kadyrovas paviešino vaizdo įrašą, kuriame pasiūlė tęsti „spec. operaciją“ tol, kol Vakarų šalys neatšauks sankcijų Rusijai ir neatsiprašys Putino.

„Mes ne tik Ukrainą nugalėsim, Ukraina su mumis nekariauja, mes ir NATO nugalėsim, ir aplink, kurie vaikšto, NATO sąjungininkus“, – postringavo Čečėnijos vadovo pareigas užimantis valdininkas.

Jo teigimu, Amerika yra toli ir naudojasi Europos šalimis, kurios įvedinėja Rusijai sankcijas. „O mes ką turime padaryti? Jeigu būtų mano valia, mes užimtume visas tas Europos valstybes ir JAV neliktų sąjungininkų“, – pareiškė jis.

R. Kadyrovas pažymėjo, kad karas turi tęstis tol, kol visos sankcijos nebus atšauktos ir nebus atsiprašyta. Karą jis pavadino „už teisybę, už žmonių laimę“, tiesa, nepatikslino, apie kokius žmones jis kalba. Kremliaus statytinis taip pat gyrėsi, kad kariavimas jam yra malonumas ir pripažino palaikantis V. Putino idėją „numirti kankiniais, kai jie (priešai) nudvės“.

Primename, kad Rusijos kariuomenė ankstyvą vasario 24 d. rytą įsiveržė į Ukrainą. Kremlius Ukrainai karo oficialiai nepaskelbė – Rusijos valdžia plataus masto karo veiksmus pavadino „specialia karine operacija“, kurios tikslas, be kita ko, yra ir ukrainiečių „nutautinimas“.

Priešas pirmiausia numetė bombas ant karinių objektų, o vėliau apšaudė civilinius pastatus. Daugelis pasaulio šalių, įskaitant JAV, ES valstybės narės, Kanadą, Japoniją ir Australiją, Rusijai įvedė naujas sankcijas, didžiosios įmonės pradėjo stabdyti bendradarbiavimą su Rusija.

Rusijos kariuomenė nuo pirmos karo dienos aršiai bombarduoja Ukrainos teritoriją, civilius pastatus, nors tikina, kad taikosi tik į karinius ar strateginės paskirties objektus. Rusijos puolimo metu jau žuvo tūkstančiai civilių. Karo metu faktiškai sunaikintas Mariupolis ir Lymanas, pastarosiomis savaitėmis vyksta aršūs mūšiai dėl Sjevjerodonecko ir kitų Donbaso miestų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer