Karalienės mirtis suvienijo šeimą: po ilgo laiko broliai Williamas ir Harry su žmonomis pirmą kartą pasirodė viešumoje

Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II mirtis privertė vėl susiburti karališkąją šeimą. Princas Williamas su žmona Kate netgi pasimatė su nuo šeimos atsiribojusiais Harry ir Meghan ir kartu atidavė pagarbą karalienei, leido laiką kalbėdami su minia.

Amanda Goldsmith buvo viena iš daugelio, atvykusių į Vindzorą padėti gėlių, kur susitiko su naujuoju Velso princu ir princese, rašo BBC. „Paspaudžiau Williamui ir Catherine rankas. Ji tokia graži ir miela. Ji kalbėjo su manimi. Pasakiau jiems, kad apgailestauju dėl jų netekties, o ji pasakė, kad pilyje be karalienės viskas ne taip.“

M. Goldsmith, atvykusi iš West Byfleet, Surrey, su savo vyru Andrew Mitchellu, sakė, kad Velso princas padėkojo už vaikų paliktas gėles ir atvirutes sakydamas, kad jos buvo nuostabios.

Ketvirtadienį princas Williamas ir jo brolis princas Harry prisijungė prie savo tėvo ir kitų vyresniųjų karališkosios šeimos narių Balmoralyje Škotijoje, nes buvo paskelbtas pareiškimas, kad karalienė yra prižiūrima medikų, o vėliau tą pačią dieną paaiškėjo, kad ji mirė.

Šeštadienį Charlesas III (Karolis III) buvo paskelbtas karaliumi per iškilmingą ceremoniją Šv. Jokūbo rūmuose, jo sūnūs buvo kartu viešumoje už Vindzoro ir susitiko su kai kuriais iš tūkstančių, susirinkusių nuo ketvirtadienio.

Williamas ir Harry susivienijo per karalienės mirtį ir daugeliui minios tai pirmasis ženklas, kad šeimoje gali įvykti pokyčiai. Vos pasirodžius broliams, staiga pasigirdo džiaugsmo šūksniai, vaikai buvo iškelti ant žmonių pečių ir visų telefonai buvo aukštai iškelti, kad galėtų nufotografuoti, kai princai Williamas ir Harry atvyko su Catherine ir Meghan.

Paskutinį kartą kartu su Williamu Vindzoro pilyje jo brolis viešumoje dalyvavo per jų senelio Edinburgo hercogo laidotuves praėjusių metų balandį.

Po to įsivyravo tyla, kai poros, suvienytos sielvarto, sustojo išreikšti pagarbos. Sasekso hercogas ir kunigaikštienė susikibo už rankų, kai išėjo iš automobilio ir skaitė duoklę, o Harry vienu metu meiliai uždėjo ranką Meghan ant nugaros.

Plojimai vėl nuvilnijo, kai keturi karališkieji šeimos nariai išėjo pasveikinti laukiančios minios, kuri gavo dešimtis puokščių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer