Kauniečiai skundžiasi spūstimis: nuo įgriuvusio tilto kamštis driekiasi 7 km

Kauniečius sudomino vakar vėlai vakare nugriuvusi A. Meškinio tilto konstrukcija, o vairuotojai skundžiasi nusidriekusiais kamščiais. Nors eismo įvykių šioje vietoje nėra, bet spūstys formuojasi, skelbia „Kas vyksta Kaune“.

„Klebonfestas, bet su užsienio atlikėjais ši rytą. Dėl to visi pristabdo pasifotkinti ir autografų, kad būtų ką parodyti kitiems“, – šmaikštavo „Kas vyksta Kaune“ grupės narys Acas.

Jis taip juokavo dėl nugriuvusio tilto ant Kleboniškio tilto stojančių automobilių, kurie bando įamžinti šią darbininkų nelaimę.

Kamštis kryptimi Vilnius-Klaipėda driekiasi nuo A. Meškinio tilto iki pat Kauno kogeneracinės jėgainės – apie 7 kilometrus.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas patvirtino, jog šioje vietoje nėra fiksuotų jokių eismo įvykių, tad spūstys formuojasi dėl pačių vairuotojų elgesio.

„Kas vyksta Kaune“ primena, jog vėlų vakarą, atliekant A. Meškinio tilto demontavimo darbus, atitrūko tilto konstrukcijos dalis ir nuvirto šalia Panerių gatvės. Dėl šios priežasties, kol bus pašalinta kliūtis, kelias Panerių gatvėje yra uždarytas. Įvykio vietoje buvęs darbų vadovas Giedrius Masauskas paaiškino kaip įvyko nelaimė.

„Tiltas buvo griautas pagal nurodytą darbų technologiją, ardyta ketvirta Kleboniškio tilto dalis ir atjungus konstrukciją nuo kraštinio pamato lūžo tilto kolonos ir tilto perdanga vienoje pusėje atsirėmė į Panerių gatvę. Įvykio metu asmenys ir turtas nenukentėjo, o dėl įvykio bus reikalinga specialisto išvada su nurodymu ar galima tiltą toliau ardyti. Po gautos išvadas, leidžiant vykdyti darbus, tilto ardymas gali užtrukti iki 7 dienų. Per šį laikotarpį bus uždarytas eismas Panerių gatve, o autostrada A1 nebus uždarytas“, – situaciją paaiškino G. Masauskas.

Magistraliniu keliu A1 automobiliai gali judėti kaip įprasta, šioje atkarpoje jokių ribojimų nėra.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer