Kebabo kainą išgirdęs kaunietis negalėjo patikėti savo ausimis

Ketvirtadienio vakarą pajutęs alkį ir nusprendęs jį numalšinti kebabu, „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas gavo smarkiai nustebti. Pasak kauniečio, darbuotoja iš jo paprašė beveik dešimties eurų, nes žmogus esą buvo skolingas už ankstesnį užsakymą.

„Lapkričio 10 d., apie 21.15 val., važiuodamas sugalvojau užsisakyti kebabą. Paskambinau ir užsisakiau mažą kebabą. Atvažiavęs nuėjau susimokėti ir likau nustebintas, kai pasakė 9,9 Eur.

Dar perklausiau, kiek – darbuotoja pakartojo tą pačią sumą ir pridėjo, kad išgirdau teisingai, nes pagal ją aš dar kebabinei už kažkokį praeitą kartą esu skolingas, už koldūnus. Pasakė, kad esu dažnas klientas, todėl kažkada davė man į skolą koldūnų. Sakė, kad pagal mano tel. nr. yra užrašyta skola. Nepasimaukit, dirba skolų išieškotojos, priburia jų pačių sugalvotų skolų ir bando kažką įrodinėti.

Nemažai teko ginčytis, kad galėčiau susimokėti tik už kebabą. Nei atsiprašymo nesulaukiau, kai prie kitų klientų turėjau aiškintis kaip koks ubagas, kuris negali susimokėti už maistą…

Mano nuomone, darbuotojos galbūt yra prisidariusios neaiškumų su kasa ir bando taip ant visiškai random žmonių išsispręsti savo problemas. Gal kitas žmogus atėjęs neišgirs, kokia suma, paduos pinigus, nepaskaičiavęs įsidės į kišenę ir nesupras, kad jį apgavo. Dar ir maisto kokybė suprastėjusi, o kainos pakilusios. Daugiau nežinau, ar bandysiu kada čia valgyti“, – nemalonų nuotykį nupasakojo skaitytojas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer