Santykių krizę išgyvenusi Goda Petrauskienė verčia naują lapą: veiksmo naujame gyvenimo etape netrūksta

Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona Goda Petrauskienė dar visai neseniai išgyveno santykių krizę. Panašu, jog visos šios negandos jau praeityje ir dar visai neseniai šeima leidosi į kelionę prie jūros.

Naujienų portalui tv3.lt G. Petrauskienė papasakojo apie šeimos atostogas bei atskleidė, kaip pasikeitė santykiai po nesutarimų.

Kelionė automobiliu

Visai neseniai Petrauskai automobiliu išvyko į Liepoją: „Prieš porą metų vykome į Rygą bei Jūrmalą Evaldo sporto reikalais. Tuomet mane ir sužavėjo Latvija. Pastaraisiais metais Palanga bei Šventoji labai nuvylė, todėl pasirinkome važiuoti tą patį atstumą ir pailsėti geriau, pavalgyti skaniau ir pamatyti daugiau.“

Tęsdama pasakojimą apie kelionę į Latviją, moteris džiaugėsi, jog jiems pasisekė, kad turi paklusnius vaikus, todėl didesnių sunkumų nekilo važiuojant automobiliu.

„Į priekį vairuoju aš, o atgal – vyras. Vaikai yra pripratę prie kelionių. Pavalgo, pamiega ir jau būname vietoje. Jie labai geri ir jiems patinka keliauti. Pažaidžia su planšetiniu kompiuteriu ir taip pralekia visos 4 valandos“, – šypteli ji.

Paklausta, kokios kainos dabar vyrauja Latvijoje, Goda tikino, kad jos beveik niekuo nesiskiria nuo Lietuvos: „Kainos labai panašios. Gal Latvijoje šiek tiek pigiau. Pavalgyti Latvijoje ir pigiau, ir skaniau. O ir porcijos nemažos. Parduotuvėse kainos labai panašios į kainas esančias Lietuvoje.“

G. Petrauskienė kelionės metu neįžvelgė ir jokių minusų, todėl džiaugėsi, kad šios atostogos buvo kupinos įspūdžių. „Pliusu yra nemažai. Yra labai daug nemokamų vaikų žaidimo aikštelių, gražūs parkai, bažnyčios. Labai patiko Rygos zoologijos sodas, o ir kavinėse visuomet būna kažkokių akcijų. Patys latviai yra nuostabūs žmonės, draugiški. Didžiausią įspūdį paliko Karuosta ir Šiaurinis molas bei Šiauriniai fortai. Nepatingėkite nuvykti ten. Nerealūs vaizdiniai. Atrodo, kad būtum tūkstančiai kilometrų nuo Lietuvos“, – tikino pašnekovė.

Įveikta santykių krizė

Tiesa, dar visai neseniai Goda ir Evaldas Petrauskai išgyveno ne tokį gražų laikotarpį. Nepaisant to, jog jiems teko įveikti santykių krizę, kuri vos nesibaigė skyrybomis, tačiau dabar viskas pasikeitė į gerą.

„Santykiai po šio etapo tapo tvirtesni, o pykčių pradėjo vis mažėti. Viskas keičiasi ir tik į gerą. Dabar santykiuose taika ir ramybė. O veiksmo naujame gyvenimo etape netrūksta. Ką tik baigiau grafikos dizaino kursus. Evaldas pagaliau turi savo sporto-kovos menų salę. Įsigijome 13.5 arų žemės gabalėlį savo svajonių namui. Vasara jau į pabaigą, o rugsėjį darbų bus dar daug“, – sakė ji.

Paklausta, kokių vertingų pamokų išmoko iš išgyventos santykių krizės, Goda tikino, kad reikia džiaugtis kiekviena akimirka: „Negalima griautis šeimos dėl buitinių pykčių. Gyvenimas yra per trumpas. Reikia džiaugtis kiekviena akimirka.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer