Lietuvoje besilankantis Maksimas Galkinas uždainavo lietuviškai: žiūrovai plojo atsistoję

Lietuvoje šiuo metu besilankantis Rusijos išdaviku laikomas humoristas Maksimas Galkinas pasirodymus jau surengė Vilniuje ir Šiauliuose. Lietuviškai prakalbęs ir uždainavęs vyras tyčiojosi iš Vladimiro Putino, nevengė pašiepti Rusijos veiksmų.

Koncertas Šiauliuose sulaukė daugybės žiūrovų ovacijų po to, kai vyras uždainavo Stasio Povilaičio „Švieski man vėl“. Pamatykite vaizdo įraše:

„Ačiū jums, mieli klausytojai gražiajame Šiaulių mieste! Kartą prieš daugelį metų, 2000-ųjų pabaigoje, koncertavau toje pačioje Šiaulių arenoje, praėjus metams po šių svetingų rūmų atidarymo. Džiaugiuosi, kad vėl esu čia. Vaizdo įraše – ištrauka iš vakarykščio koncerto. Daina iš lietuvių dainininko Stasio Povilaičio repertuaro“, – rašė M.Galkinas.

Po pirmojo koncerto Lietuvoje Maksimas džiaugėsi susirinkusia publika ir svetingumu. „Praėjo pirmasis koncertas Vilniuje. Ačiū, mano mielieji žiūrovai! Kaip visuomet šiltas priėmimas. Daugiau kaip 20 metų atvažiuoju su soliniais koncertais į svetingąją Lietuvą ir visuomet esu laimingas po šių susitikimų“, – paviešinęs koncerto ištraukas rašė humoristas.

Scenoje M. Galkinas visada vienas, tačiau jis meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų. Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos! M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes, skelbiama compensakoncertusale.lt.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer