Mirė Roberto De Niro anūkas: vaikinui buvo vos 19-iolika

Mirė Holivudo ikonos, aktoriaus Roberto De Niro (79 m.) anūkas Leandro De Niro Rodriguezas. Vaikinui tebuvo 19-iolika.

Šią žinią patvirtino mirusio vaikino mama, aktoriaus Roberto De Niro dukra Drena. Socialiniame tinkle „Instagram“ ji publikavo sūnaus nuotrauką, tačiau mirties priežasties kol kas neatskleidė.

51-erių metų moteris rašė: „Mano gražusis, mielasis angele. Aš mylėjau tave neapsakomai nuo tos akimirkos, kai pajutau tave savo pilve. Tu buvai mano džiaugsmas, mano širdis ir viskas, kas kada nors buvo tyra ir tikra mano gyvenime. Norėčiau, kad dabar būčiau su tavimi. Nežinau, kaip gyventi be tavęs, bet stengsiuosi gyventi toliau ir skleisti meilę ir šviesą, kurią tu privertei mane pajusti, kai tapau tavo mama.

Tu buvai taip giliai mylimas ir vertinamas, ir norėčiau, kad vien tik meilė būtų tave išgelbėjusi. Labai atsiprašau, mano kūdikėli, labai atsiprašau. Ilsėkis ramybėje ir amžinajame rojuje, mano brangusis berniuk.“

Leandro sekė šeimos pėdomis ir vaidino tokiuose filmuose kaip „Taip gimė žvaigždė“ (2018 m.). Jis taip pat pasirodė 2005 m. filme „Kolekcija“ ir 2018 m. filme „Kabaretas Maksimas“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer