„Vaiduoklių medžiotoja“ save vadinanti mergina tvirtina juos matanti visur: viena dvasia bare su manim flirtavo

Rachel Parsons, save vadinanti „vaiduoklių medžiotoja“, tikina, jog su ja sename bare ėmė flirtuoti „seksualiausias vaiduoklis, kurį ji yra mačiusi“.

Dvidešimt metų su dvasiomis „bendraujanti“ moteris aiškino, jog sėdint viename iš senųjų Vakarų Jorkšyro barų, su ja ėmė bendrauti ir ją labai sužavėjo „gražiausia dvasia, kokią ji yra sutikusi“.

50-metė britė vadovauja Retfordo vaiduoklių medžiotojų klubui, kuris bandė aiškintis, kas vaidenasi vakarų Jorkšyro Jack‘s Craft bare. Būtent čia moteris pajuto paslaptingą būtybę.

Visą šią situaciją vaiduoklių medžiotojai transliavo socialiniame tinkle „Facebook“. Klubo gerbėjai galėjo pastebėti ir momentą, kai moteris pajuto žavaus vaiduoklio buvimą – moters veide nušvito šypsena.

Moteris tikina, jog vaiduoklis turėjo ir vardą – jai prisistatė esantis Marcus‘as. Pasak Rachel, gražusis vaiduoklis turėjo tamsius plaukus.

„Mes pajutome flirtuojančią dvasią. Mes nuvykome į labai seną barą ir pajutome vaikiną, kuris, tiesą sakant, buvo labai gražus.

Negaliu patikėti, jog tai sakau, bet jis buvo labai gražus. Dėvėjo marškinius su nėriniais. Mes turėjome žodžių banką, kuriuo dvasios gali su mumis bendrauti“, – pasakojo Rachel Parsons.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer