Mirė „Red Hot Chilli Peppers“ būgnininkas D.H. Peligro

Muzikantas, kurio tikrasis vardas Darrenas Henley (63), krisdamas savo namuose Los Andžele susitrenkė galvą ir netrukus, penktadienį, mirė, skelbia thesun.co.uk.

D. Henley 1988 m. trumpai grojo su grupe „Red Hot Chilli Peppers“, tačiau geriausiai buvo žinomas kaip grupės „The Dead Kennedys“ narys.

1981 m. D. Henley pakeitė pradinį „The Dead Kennedys“ būgnininką ir liko su grupe iki jos iširimo 1986 m.

1988 m. jis prisijungė prie roko grupės „Red Hot Chilli Peppers“ – pakeitė būgnininką Jacką Ironsą. D. Henely padėjo parašyti kai kurias dainas ketvirtajam grupės albumui „Mother’s Milk“, tačiau jame negrojo. 1988 m. lapkritį jis buvo atleistas iš grupės, o po kelių savaičių jį pakeitė Chadas Smithas, kuris nuo to laiko liko grupėje.

2001 m. grupė „The Dead Kennedys“ reformavosi, jos sudėtyje nebuvo ankstesnio lyderio Jello Biafros.

2009 m. birželį D.H. Peligro prisijungė prie grupės „The Dead Kennedys“ ir liko su ja iki pat mirties.

Per savo karjerą žvaigždė taip pat koncertavo su grupėmis „The Hellations“, „Jungle Studs“, „Nailbomb“, „The Feederz“, „Lock-Up“, „The Two Free Stooges“ ir kitomis.

Jis taip pat vadovavo savo grupei „Peligro“ ir išleido tris albumus.

„Red Hot Chilli Peppers“ bosistas rašė socialiniame tinkle „Instagram“: „Mano brangus drauge, mano broli, man tavęs taip trūksta. Šiandien esu sugniuždytas, ašarų upė, bet visą gyvenimą branginsiu kiekvieną sekundę. Pirmą kartą, kai 81-aisiais pamačiau tave grojantį, tu išmušei mane iš vėžių. Ta jėga, ta siela, tas nerūpestingumas. Tu tapai mano mylimu draugu. Mums buvo taip smagu, taip džiaugėmės, palaikydami vienas kitą.”

„Myliu tave visa širdimi. Tu esi pats tikriausias rokeris ir labai svarbi „Red Hot Chilli Peppers“ istorijos dalis“, – atvėrė širdį kultinės roko grupės narys.

Gerbėjai, atiduodami pagarbą, vadino jį „legenda“. Vienas iš jų rašė: „Labai liūdna tai girdėti. Man teko laimė matyti D. H. Peligro porą kartų per pastaruosius kelerius metus.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer