Moteris atėmė jos internetą vogusio kaimyno kompiuterį ir iškvietė pareigūnus: šiems beliko tik gūžčioti pečiais

Nauji laikai – nauji ir iššūkiai. Dažniausiai vagiama pasitelkus interneto galimybes, bet šį kartą policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad vagiamas pats internetas. Visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Paskambinusi pranešėja teigė, kad kaimynas jungiasi prie jos namų interneto.

„Moteris rado sėdintį vaikiną su kompiuteriu prie jos durų, atėmė kompiuterį ir be policijos atsisako atiduoti“, – važiuodamas į įvykio vietą pasakojo pareigūnas.

Atvykusius pareigūnus pasitiko kompiuterio netekęs jaunuolis.

„Atsinešiau kompiuterį, sėdėjau netoli kaimynės durų su savo asmeniniu kompiuteriu. Kaip jūs žinote, kai prisijungi prie „Wifi“, jis būna užrakintas ir negali jungtis, kur yra slaptažodis.

Aš interneto neturėdamas čia ieškau, gal kažkur yra laisvas internetas prisijungti. Čia jau ne pirmą dieną. Atėjau, prisijungiau, pradėjau siųstis filmą, nes neturėjome, ką žiūrėti, <…> ir paėmė kompiuterį, užsidarė. Sakė, kad čia jos internetas ir negali sėdėti prie mano durų“, – dėstė vaikinas.

Smulkiai situaciją paaiškinęs vaikinas jautėsi teisus – jei interneto prieiga neapsaugota slaptažodžiu, juo gali naudotis, kas panorėjęs.

„Jeigu jos internetas, ji gali jį arba atjungti, arba užsidėti slaptažodį ant jo, bet mano nuosavybės ji negali jau pas save bute užrakinti“, – teigė jaunuolis.

Buto šeimininkė papildomų klausimų neuždavė ir iškart parodė vietą, kur buvo paliktas jos internetą vagiantis nešiojamas kompiuteris.

Moters pyktis suprantamas – už paslaugą moka ji, o naudojasi visi.

„Mes dabar sėdėsime visi prie durų ir gausime kitų internetus?“, – klausė moteris.

Pilietė tvirtina, kad į jos pastabas kaimynas atsakė grasinimais.

„Grasinimai pasipylė – tuoj išeisi iš darbo, tau bus sulaužytos kojos. Jau grasinimai buvo, kai aš paėmiau, nes girdėjau, kad beldė į duris.

<…> Jei aš moku už internetą, kodėl kažkas turi jungtis, tegu eina dirbti“, –  piktinosi pilietė.

Savavališkai paimti svetimą kompiuterį negalima, o naudotis neapsaugotu internetu lyg ir nedraudžiama.

„Prieš dvi dienas jau buvau pranešusi ir vėl tą patį daro. Tą kartą grasinimai ir dabar grasinimai“, – sakė moteris.

Konfliktas tęsiasi jau ne pirmą dieną, o sprendimo būdas labai paprastas. Tokiam neapčiuopiamam dalykui kaip internetas apsaugoti reikia ne seifo, bet slaptažodžio.

Moters bandymas auklėti jaunuolį ir įkrėsti jam doro gyvenimo išminties byra kaip žirniai į sieną. Vyrukas dar turi numatęs daugiau medžioklės plotų, kurie driekiasi net per keturis bendrabučio aukštus.

„Aš vis tiek pagausiu“, – juokėsi vaikinas.

Visą situaciją galite išvysti reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer