Naglis Šulija: „Orai pilki kaip vidutinio lietuvio gyvenimas“

Artimiausią naktį vyraus debesuotas dangus, pragiedrulių labai mažai, nakties pradžioje rytiniuose rajonuose palis, vietomis suboluos rūkas. Diena irgi bus debesuota, pilka, kai kur neilgai ir negausiai palis.

Ir naktį, ir dieną bus vėjuota. Oras naktį atvės iki 5–7, prie jūros 9–11, rytoj dieną visur bus apie 9–11 laipsnių šilumos.

„Orai pilki, kaip vidutinio lietuvio gyvenimas“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Jis sako, kad orai bus pilki, drėgni ir tiek. Vis tik tokie orai šiuo metu laiku nėra netikėti: įsivyrauja ilgi, drungni rudenys.

Rytoj Romoje bus debesuota ir 20 laipsnių šilumos, Barselonoje saulė pro debesis ir šils iki 24. Paryžiuje rytoj bus saulėta ir 16 laipsnių, Londone debesuota su pragiedruliais ir 14 šilumos. Berlyne bus debesuota ir taip pat 14, Varšuvoje irgi pilki debesys ir 12 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį daug kur palis, dieną daugiausia tai bus neilgai trunkantis lietus. Oras naktį atvės iki 6–8, prie jūros bus apie 11, dieną vyraus 10–12 laipsnių šilumos. Penktadienio naktį negausiai palis vietomis, dieną kai kur šalies šiaurėje. Bus vėjuota, ypač dieną prie jūros. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 7–9, aukščiausia dieną 10–12 laipsnių šilumos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer