Nelaimė Kaune: vykdant tilto griovimo darbus konstrukcija įvirto į Nerį, eismas ribojamas

Kauniečiai pranešė apie prieš pat akis nugriuvusią tvarkomą A. Meškinio tilto konstukciją. Griūties metu po tiltu važiavo automobiliai, laimei, nukentėjusių pavyko išvengti. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai, eismas po tiltu uždarytas.

Kaip pasakojo įvykį matęs kaunietis, Panerių gatve po tiltu važiavo automobiliai, o tuo tarpu kranas galimai kėlė tilto konstrukciją, kai ši netikėtai nukrito tiesiai į upę.

„Kai virto, kilo dulkių debesis, laimingo atsitiktinumo dėka nežuvo žmonės, atsitiktinai važiavę tuo metu ir matę tą kraupų vaizdą“, – pasakojo skaitytojai tiesiai iš įvykio vietos.

Apie įvykį informuoti ir Kauno policijos pareigūnai, kurie vyksta į įvykio vietą. Anot liudininkų, šiuo metu vieta užtverta ir eismas po tiltu negalimas.

„Kauno tiltai“: A. Meškinio tilto griovimas vyko pagal projektą, peržiūrima technologija

Kaunas, vasario 15 d. (BNS). Darbai demontuojant A. Meškinio tilto konstrukcijas Kaune vyko pagal projektą, sako generalinis rangovas „Kauno tiltai“.

Antradienio vakarą atitrūkus daliai ardomo tilto konstrukcijos, bendrovė teigia, jog bus peržiūrima technologija.

„Vakar vakare demontuojant viduriniojo A. Meškinio (Kleboniškio) tilto konstrukcijas, nuo atramos atitrūko ir persisvėrė perdangos dalis. Laimei, buvo išvengta skaudžių pasekmių – nei žmonės, nei automobiliai įvykio metu nenukentėjo“, – BNS atsiųstame komentare trečiadienį teigė „Kauno tiltų“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius.

Pasak jo, griovimo darbus objekte atlieka „ilgametę tokių darbų patirtį turintis subrangovas“. A. Rusevičiaus teigimu, darbai buvo vykdomi pagal suderintą griovimo darbų technologinį projektą.

„Pagal tą pačią technologiją jau buvo sėkmingai išardyta didžioji dalis tilto“, – teigė jis.

„Nedelsiant reagavome į įvykį – aiškinamės jo galimas priežastis, incidento aplinkybes, peržiūrėsime griovimo darbų technologiją. Informavome ir toliau bendradarbiaujame su atsakingomis institucijomis. Įvykiui ištirti bus suburta kompetetingų ekspertų komisija, kuri objektyviai įvertins situaciją bei pateiks išvadas“, – nurodė „Kauno tiltų“ vadovas.

Kaip BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Reda Zarauskienė, policijai apie įvykį pranešta apie 22 val. antradienį. Buvo uždaryta po tiltu esanti Panerių gatvė, eismą čia trečiadienį reguliuoja policijos pareigūnai.

Kleboniškio, arba A. Meškinio, tiltas per Nerį Kaune iš dviejų tiltų pertvarkomas į trijų dalių: pernai pavasarį atidarytas naujas – šiaurinis tiltas, vidurinis bus nugriautas ir jo vietoje statomas naujas, o pietinis bus iš esmės rekonstruojamas. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer