Naujausia Kremliaus pasaka: „Arba mes laimėsim, arba tai baigsis bloguoju visai žmonijai“

Propagandinės Kremliaus televizijos RT vadovė ir ištikimiausias Kremliaus balsas Margarita Simonian nepaliaujamai gina Rusijos Federaciją ir džiaugiasi, kad Vakarai užsidarė nuo Rusijos.

Kalbėdama apie Rusijos invaziją į Ukrainą, M. Simonian valstybinėje Rusijos televizijoje „Rossija 1“ pareiškė nematanti kito kelio – tik Rusijos pergalę arba žmonijos pabaigą.

„Visi jie tiki, kad Rusija tikrai pralaimės, o Vakarai būtinai laimės. Jie nesupranta, kad tai neįmanoma, paprasčiausiai neįmanoma, taip nebus. Arba tai baigsis bloguoju visai žmonijai, arba mes laimėsim. Trečio kelio čia nėra“, – tvirtino M. Simonian.

Kalbėdama apie Vakarų sankcijas Rusijai, M. Simonian ragino jomis džiaugtis, nes taip esą Rusijos gyventojai išliks „normaliais žmonėmis“.

„Kai žmonės klausia, kiek tęsis mūsų atstūmimas ir konfrontacija, kalbant apie Vakarus, tai turiu tik vieną versiją – žmonės, tai amžiams. Pripraskite prie šio naujo gyvenimo. Daugiau nebegaliu klausytis zyzimo, kad „gaila vaikų“, „gaila vaikų“. Už ką jums gaila vaikų? Daugumai žmonių gaila, kad jie dabar nebegalės mokytis Vakaruose, kad jiems nebus atviras šis „puikus naujas pasaulis“, jie bus atitverti.

Aš jiems sakau, klausykit, žmonės, reikia džiaugtis, džiaugtis reikia. Šis „puikus naujas pasaulis“ tokiu pagreičiu skuba tiesiai į pragarą, kad po 10 metų jūs labai karštai dėkosite, kad jūsų vaikai niekada nesimokė Vakaruose ir kad neturės tam net šanso, nes jie liks normaliais žmonėmis. Kad ir kas benutiktų, kad ir ką bedarytume, ši konfrontacija su [Vakarais] tęsis visą mūsų gyvenimą, tikrai“, – patikino M. Simonian.

Vakarai Rusijai dėl invazijos į Ukrainą į paskelbę aibę sankcijų. Šiuo metu Europos Sąjunga derasi dėl rusiškos naftos embargo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer