Užfiksavo nevalingus Putino kojų judesius: pakurstė kalbas apie prastėjančią sveikatą

Rusijos prezidento Vladimiro Putino sveikatos būklė po susitikimo su Baltarusijos lyderiu Aliaksandru Lukašenka sukėlė dar daugiau klausimų – krėsle įsitaisęs Putinas negalėjo ramiai nulaikyti savo kojų vienoje vietoje.

Vaizdo įraše, kuriuo „Telegram“ pasidalino UNIAN, aiškiai matoma, jog V. Putinas nevalingai judina abi kojas ir tai ne pirmas kartas, kai žmonių akys nukrypsta būtent į tokius neaiškius judesius.

Kojų judesių nekontroliuoja

Sklandant įvairiems gandams apie V. Putino sveikatą, tokie jo pasirodymai ir susitikimai kelia tik dar daugiau įtarimų. Juolab, kad nevalingus ir, rodos, nekontroliuojamus kojų judesius žmonės pastebi jau ne pirmąjį kartą.

„Šis vaizdo įrašas įdomus tuo, kad Putinas vėl sukioja kojas ir nieko negali padaryti. Tai ne pirmas vaizdo įrašas su tokiu judesiu. Pastaruoju metu tokie trūkčiojimai jam pasitaikydavo reguliariai ir akivaizdu, kad jis to nevaldo“, – rašoma „Telegram“.

Yra daugybė svarstymų, kuo serga Putinas – vieni įsitikinę, kad tai vėžys, kurio gydymui taikoma chemoterapija ir steroidai, kiti kalba apie Parkinsono ligą arba ankstyvos stadijos demenciją. Nors niekas oficialiai nepatvirtina informacijos apie despoto sveikatos būklę, ne vienam aišku, kad ji tik prastėja.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer