Naujausia žinia apie Lenkijoje dingusį lietuvį

Ketvirtadienį į naujienų portalą kreipėsi iš Vokietijos į Lietuvą vykusio Lino Bartkaus sesuo prašydama padėti surasti lyg į vandenį dingusį brolį.

Ji pasakojo, kad vyras dingo netikėtai, pirmą kartą. Ypač jai nerimą kėlė tai, kad 30-metis yra turėjęs sveikatos problemų. 

Užsibuvo tualete

Vis tik penktadienio rytas padovanojo džiugių žinių Lino sesei Aistei. Ji pranešė, kad kelias paras ieškotas brolis atsirado. 

„Brolis Linas pagaliau atsirado. Jis tiesiog grįžo į Vupertalį, kuris buvo artimiausias miestas nuo tos vietos, kurioje dingo.

Jis man patvirtino, kad buvo paliktas tuo metu, kai išėjo į tualetą. Kaip sakė, turbūt per ilgai užsibuvo, nes išėjęs pamatė, kaip mikroautobusiukas nuvažiavo jo nepalaukęs. Vijosi, bet nesėkmingai.“

Dabar Aistė džiaugiasi atgauta ramybe ir sako galėsianti vėl pamatyti brolį, dėl kurio ypač jaudinosi ir visais įmanomais būdais bandė ieškoti. 

Norėjo susisiekti su šeima

Primename, kad vakar sesuo pasakojo apie tai, kaip vaikinas galimai liko nakvoti motelyje, tačiau netrukus dingo. 

„Spalio 23 dieną mikroautobusu mano brolis vyko iš Vokietijos link Lietuvos. Apsistojo nedideliame Lenkijos miestelyje, prie „Shell“ degalinės.

Nakvojo motelyje. Su manimi susisiekė to motelio vadovas ir patikino, kad brolis nakvojo gyvas ir sveikas, nebuvo sumuštas.

Mano brolis motelio vadovui sakė, kad būtinai turi susisiekti su savo šeima, rūpinosi, kaip gauti telefono aparatą su SIM kortele, tačiau jokios žinios taip ir nesulaukėme.“

Turi sveikatos bėdų 

Paprašyta pasidalinti, kokias versija kelia dėl netikėtai dingusio brolio, Šilutėje gyvenanti Aistė teigė, kad yra keli variantai, tačiau kai kurios detalės jai ypač sėja nerimą: „Mano brolis turi sveikatos bėdų – ligoninėje yra gulėjęs dėl širdies ritmo sutrikimų, taip pat jam operuotas skrandis. Ieškojau jo įvairiose ligoninėse, tačiau negavau jokių žinių – jo niekur nėra.

Žinau, kad su draugu, kuriuo vyko, galėjo išgerti, tačiau anksčiau, tiek blaivas, tiek išgėręs, visada grįždavo į namus.

Kai klausiau draugo, kur dingo mano brolis, jis man pateikė kelias skirtingas versijas, sakė, jog bandė ieškoti, tačiau aš esu pasimetusi, nes man kyla daug neaiškumų. Juk žmogus ne kokia adata, kad pasimestų.

Atmetu blogiausią scenarijų, nes mano brolis turėjo planų – į Vilnių jis turėjo grįžti pas savo draugę, per Vėlines planavome susitikti ir važiuoti lankyti artimųjų kapų.

Į namus sugrįžo jo daiktai, drabužiai, tačiau jo paties nėra. Esu visiškoje neviltyje, nežinau, kaip elgtis ir kur kreiptis – tiesiog tikiu, kad mano pagalbos šauksmą pamatys kuo daugiau žmonių“, – padėti prašė Aistė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer