Niujorko mados savaitėje – „unisex“ kolekcija: vyrai dėvi sijonus ir sukneles

Niujorko mados savaitėje dizaineriai nustebino drabužiais, skirtais ir moterims, ir vyrams. Mados kūrėjai ateitį mato ir siūlo tokią – vyrai dėvi sijonus ir sukneles, prie kurių derina aukštakulnius.

Iš pirmo žvilgsnio, atrodo, Niujorko mados savaitėje dalyvaujančių modelių aprangoje nieko neįprasto nematyti. Tačiau tik vyrukams išdidžiai iškišus kojas paaiškėja, kad jie pasidabinę ilgais sijonais.

Tokia „unisex“ – vadinamąja belyte – kolekcija dizaineriai nusprendė pradėti Niujorko mados savaitę. Ir neslepia – pokyčiai visuomenėje diktuoja, kad tai – mados ateitis, tad vyrų su sijonais sutiksime kur kas dažniau.

„Noriu, kad ši mados linija tėčiams, dukroms ir net sūnums taptų įkvėpimu laužyti barjerus“, – sako dizaineris Terry Singh.

O kai kurios modelių aprangos detalės mūsų akiai dar neįprastesnės – prie blizgančio auksinio sijono vyrai avi ir aukštakulnius.

Kitas dizaineris, Aronas Pottsas, savo kolekcija taip pat laužo standartus – vyrai ne tik dėvi sukneles, bet ir demonstruoja, kad jie taip pat gali ryškiai dažytis. Beje, dizaineriai atskleidžia, kad visi modeliai vyrai – savanoriai, tad patys galėjo pasirinkti, ką dėvės šiame madų pristatyme.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer