Nuo raketos smūgio žuvusio lenko žmona: turiu gyventi dėl vaikų

Du žmonės žuvo per raketos sukeltą sprogimą Lenkijos kaimelyje Pševodove, netoli Lenkijos ir Ukrainos sienos. Lenkijos žiniasklaidai pavyko pakalbinti vieno iš žuvusiųjų našlę.

„Sunku apibūdinti, ką aš šiuo metu jaučiu. Turiu laikytis, nes turiu gyventi dėl vaikų“, – portalui WP.pl teigė vieno iš žuvusiųjų žmona.

Antro žuvusio vyro žmona dirba mokykloje, kuri yra maždaug 400 metrų nuo tragedijos vietos. Mokyklos direktorė žurnalistams pasakojo, kad žuvusiojo našlė, artimiausiu metu negrįš dirbti. Taip pat pranešta, kad Pševodovo mokykloje trečiadienį atšauktos pamokos, tiek mokiniams, tiek kitiems gyventojams teikiama psichologinė pagalba.

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda trečiadienį sakė, jog nėra požymių, kad raketos sprogimas Lenkijoje, per kurį žuvo du žmonės, buvo „tyčinė ataka“, ir nurodė, kad tai tikriausiai buvo nelaimingas atsitikimas.

A. Dudos teigimu, labiausiai tikėtina, kad jo šalies teritorijoje nukrito ukrainiečių raketa, tačiau galiausiai atsakomybė už tai tenka Rusijai, antradienį masiškai raketomis atakavusiai taikinius visoje Ukrainoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer