Odontologas į vatą nevinioja: 1 burnos vieta išduoda, ar mėgstate oralinį seksą

Nemažai žmonių paniškai bijo lankytis pas odontologą, nors atsižvelgiant į tai, kaip jie rausiasi po burną su įvairiausiais aštriais instrumentais, kas gali juos kaltinti?

Tačiau, nors mums labai nejauku, kai odontologai „kapstosi“ po mūsų dantų ertmes, paaiškėjo, kad jie gali daug pasakyti apie mūsų seksualinį gyvenimą tik iš mūsų burnos vidaus, rašo thesun.co.uk.

Viskas prasidėjo, kai Cian McBrien socialiniame tinkle „TikTok“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame teigiama, kad stomatologas gali pasakyti, ar pacientas užsiima oraliniu seksu.

Filmuodamas savo šokiruotą veido išraišką, vienas paauglys rašė: „Ką tik sužinojau, kad odontologui greitai paaiškėja, ar užsiiminėji oraliniu seksu… Oi, baisu“.

Nors vaizdo įrašas „TikTok“ tinkle surinko beveik pusę milijono „patiktukų“, daugelis vartotojų suabejojo, ar tai iš tikrųjų tiesa – tai paskatino burnos higienos specialistus pasidalinti savo įžvalgomis.

Mėlynė ant minkštojo gomurio

Vaizdo įraše, kuris buvo peržiūrėtas daugiau nei 33 milijonus kartų, Mičigano odontologas Dr Huzefa Kapadia paaiškino, kaip oralinis seksas dažnai gali sukelti būklę, vadinamą gomurio petechijomis.

Jis sakė: „Na, štai. Palatal petechiae ‒ gomurio petechija. Taip ji vadinama. Jei jums patinka ledinukai, tarkime, sučiulpkite vieną. Vienas ar du ‒ jokios bėdos. Tačiau tarkime, kad jums patinka nuolat čiulpti po kelis ledinukus – štai tada jau turite problemų“.

Rodydamas raudonos dėmės gomuryje nuotrauką ekrane, Dr Kapadia pasakė: „Taigi, matote ant minkštojo gomurio mėlynę ir sudirginimą, štai čia“.

Paskelbęs vaizdo įrašą, ponas Kapadia sako, kad jį užplūdo žinutės iš paauglių, nerimaujančių, jog odontologai papasakos tėvams kuo jie užsiiminėja.

@dentite Reply to @dentite #greenscreen Part 2 ✅ As Promised 🧠🍭🍭🍭🍭🍭🦷#dentist#lollipop#🧠#teeth#dental#dentite#braces ♬ Rasputin (Single Version) – Boney M.

Nieko nesakysime, nebent įtarsime kokį nors piktnaudžiavimą. Taigi jūsų paslaptis lieka saugi“, – pridūrė jis.

Be to, dantų higienistė Mandi taip pat paskelbė atsakymą į sparčiai išplitusį vaizdo įrašą, tačiau pabrėžė, kaip jie taip pat gali pasakyti kada užsiiminėjote oraliniu seksu.

Ji pasakojo: „Taigi, mano draugas atsiuntė man šį vaizdo įrašą ir paklausė: „Ar tai tiesa? Taip, tai tiesa. Ar galėčiau pasakyti, jei tai buvo daryta prieš trejus metus? Ne. Bet jei tai darėte neseniai ir buvote šiek tiek agresyvus… Kai kuriems asmenims gomuryje gali likti mėlynių. Taip, mes galime tai pasakyti!“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer