Šeimos gydytojos Sonatos meilės istorija – tarsi iš filmo: vestuvių metu vyrui atliko dainą

Šeimos gydytoja ir atlikėja Sonata Budnikienė pristato naujausią dainą „Tavo visada“. Ją sukūrė specialiai savo vestuvėms ir atliko išrinktajam Arvydui šventės metu. „Tai buvo mano staigmena jam“, – šypsodamasi pasakoja moteris ir kviečia pasiklausyti.

Medike dirbanti Sonata besiruošiant vestuvėms nusprendė savo vyrui Arvydui įteikti nepamirštamą dovaną – savo kūrybos dainą „Tavo visada“. Ji – amžinas priminimas, kad jos jausmai yra tikri ir neblėstantys.

„Kūrinį įkvėpė ruošimasis mūsų šventei ir, žinoma, jausmai mano vyrui. Likus maždaug dviem savaitėms iki vestuvių labai spontaniškai kilo tokia idėja ir pati daina. Norėjau sukurti jam kažką labai gražaus, jautraus ir padovanoti šia proga. Tai buvo mano vestuvių staigmena jam, apie kurią žinojau tik aš ir prodiuseris Marius Matulevičius“, – sako atlikėja Sonata.

Minėtas prodiuseris padėjo įgyvendinti šią gražią idėją ir netgi ją įamžino. Įrašas iš vestuvių, kai Sonata jautriai atlieka dainą savo vyrui, tapo muzikiniu vaizdo klipu. „Viskas tikra, nesuvaidinta“, – šypsosi moteris.

Kviečiame pasigrožėti meilės šventės akimirkomis ir išgirsti „Tavo visada“:

Į staigmeną vyras reagavo, kaip pasakojo atlikėja, labai santūriai, visiškai nepasimetė, o po dainos atlikimo dar ir pasakė gražią kalbą.

Jųdviejų meilės istorija – verta kino filmo. Jausmai užplūdo kaip tik tuo metu, kai vyko skyrybos su Sonatos buvusiuoju vyru. Vos po kelių mėnesių nuo draugystės pradžios pora sumainė žiedus.

„Prisiregistravau į pažinčių portalą ir nuėjau į vienintelį pasimatymą. Tiesiog pamėginti, kaip tai veikia. O jau nuo antrojo mūsų susitikimo nebeišsiskyrėme ir susituokėme nuo pažinties praėjus vos 5 mėnesiams“, – pasakoja moteris.

Vienas kito gyvenime jie atsirado būtent tada, kada labiausiai abiem to reikėjo. Sonata ieškojo advokato pagalbos, o vyras – mediko, nes norėjo pasikonsultuoti dėl erkių platinamos Laimo ligos.

Be muzikos, S.Budnikienė jau daugiau nei 7 metus dirba šeimos gydytoja. Tačiau dainavimas ją lydi nuo pat vaikystės, todėl šias veiklas suderinti pavyksta visai sklandžiai.

Gydytojos darbą labai myliu ir net nepavadinčiau to darbu, medicina yra mano gyvenimo dalis. O su muzika aš augau,  kiek save pamenu, tiek dainuodavau. Pirmą dainą sukūriau kai buvau vaikas.

Suderinti šiuos du dalykus pavyksta, darbas kūrybai ir dainavimui netrukdo. Kaip tik, sakyčiau, tai privalumas, nes muzika man yra daugiau hobis, malonumas, į kurį galiu investuoti savęs tiek, kiek noriu ir kada noriu, nes nesu nuo to priklausoma finansiškai“, – sako Sonata.

Ji priduria, kad kartais pacientai atpažįsta ją kaip atlikėja ir, būna, kad atėję į konsultaciją pasigiria girdėję kokią nors Sonatos dainą. „Tačiau darbo metu stengiuosi nesivelti į asmeniškumus ir savo hobį“, – tikina ji.

Jeigu kada nors moteriai reiktų rinktis tarp dviejų profesijų, ji rinktųsi tai, dėl ko mokėsi tiek daug metų – mediciną.

„Bet kuriuo atveju, anksčiau ar vėliau muzika į mano gyvenimą grįžtų, nes be jos savo gyvenimo neįsivaizduoju. Ateityje, galbūt jau ateinančių poros metų bėgyje, planuoju išleisti savo kūrybos dainų pirmąjį albumą“, – šypsosi dainą pristatanti atlikėja Sonata.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer