Orai bus ypač permainingi: vasarišką kaitrą keis žaibai ir lietus

Rytoj orus Europos vakaruose ir centre lems aukšto slėgio sritis, šiaurėje ir rytuose slėgis bus žemas. Nuo Baltijos iki Adrijos taip pat ir kitur pietuose rytoj bus saulėta, kitur dangų dengs įvairaus storio debesys. Didžiojoje žemyno dalyje orai bus šilti ar net karšti, Rytų Europoje bus debesuota, lietinga, todėl ir vėsiau nei kitur.

Praėjusią naktį dalis Lietuvos sulaukė gana gausaus lietaus. Šį vakarą vietomis bus lietaus iš pavienių debesų. Kai kur gali palyti smarkokai ir su perkūnija. Apie vidurnaktį lietus liausis, dangus giedrysis. Rytojaus rytas bus saulėtas, vėliau vėl daug kur nupils trumpas vasariškas lietus su perkūnija.

Oro temperatūra artimiausią naktį atvės visur daugmaž vienodai, paryčiais vyraus 14–16 laipsnių šilumos, tiktai prie pat jūros bus apie 17–19 laipsnių. Rytoj oras šils iki 24–26 laipsnių šilumos, bet kur bus lietinga, gali būti keliais laipsniais vėsiau.

„Kitaip tariant, artimiausią parą – įprastos lietuviškos vasaros orai“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienio naktį lietaus tikimybė menka, bet vietomis suboluos rūkas. Dieną kai kur trumpai palis. Naktį atvės iki 13–15, dieną šils iki 25–27, prie jūros 20–22 laipsnių šilumos. Šeštadienį daug kur palis, vėl vietomis su perkūnija. Naktį atvės iki 14–16, dieną šils iki 22–24 laipsnių šilumos. Lietaus bus ir sekmadienį.

„Ką gi, Lietuvoje – įprasta lietuviška vasara“, – pastebi N. Šulija.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer