Paaiškėjo daugiau detalių apie tragišką 22 metų sportininko žūtį Klaipėdoje

Šio šeštadienio naktį Klaipėdoje įvyko tragiška nelaimė. Po vidurnakčio negyvo jauno klaipėdiečio kūnas rastas Gandrališkės mikrorajone. Aiškėja, kad per tragišką incidentą žuvo daugkartinis Lietuvos dziudo čempionas, 22-ejų Ernestas Sagalec. Įtariama, kad jis nukrito iš aukščiausio gyvenamojo pastato Lietuvoje, rašo portalas ve.lt.

Šio šeštadienio naktį uostamiestyje budėję policininkai ir medikai į centrinėje miesto dalyje esantį Gandrališkės mikrorajoną iškviesti po vidurnakčio. Apie 00.20 val. Kuosų gatvėje stovinčio daugiabučio namo kieme rastas ant žemės gulinti jauno žmogaus kūnas.

Vaikinas nerodė jokių gyvybės požymių, o ant kūno aiškiai matėsi daugybiniai sužalojimai. Į įvykio vietą iškviesta greitosios medicininės pagalbos brigada jau niekuo padėti nebegalėjo. Medikai konstatavo žmogaus mirtį.

Klaipėdos policininkų teigimu, žmogus mirtinai susižalojo nukritęs iš Kuosų gatvėje stovinčio dangoraižio. Policijos departamentas patikslina, kad jaunas vyriškis galėjo iššokti iš namo terasos.

Pirminiais duomenimis, klaipėdietis pats nusprendė žengti lemtingą žingsnį. Tikimasi, kad tokio vaikino apsisprendimo priežastys paaiškės apžiūrėjus nelaimės vietą ir pasikalbėjus su paskutinį kartą jį gyvą mačiusiais asmenimis, artimaisiais bei draugais.

Pajūrio policininkai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Gandrališkės mikrorajone, minėtoje Kuosų gatvėje, stovi „Pilsotas” – 34 aukštų aukštuminis pastatas. 112 metrų aukščio dangoraižis statytas 2005–2007 metais ir yra aukščiausias gyvenamasis pastatas šalyje bei 3-ias pagal aukštį pastatas visoje Lietuvoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer