Pamačius, ką svetimas vyras daro kapuose, kaunietė pasibaisėjo: „Visai gėdos neturi“

„Šį savaitgalį lankiau savo giminių kapus. Nesu pratusi viešai piktintis kitu žmonių elgesiu, tačiau galbūt jau laikas apie tai pasakyti garsiai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Birutė.

Savaitgalį lankiau giminių kapus. Buvo gražu žiūrėti, kiek daug žmonių negaili savo laiko, nepamiršta savo giminių ir kasmet prieš Vėlines ar būtent tą dieną tvarko anapilin iškeliavusių mylimų žmonių kapus.

Pastaruoju metu daug kalbama apie etiketą kapinėse, žmonės raginami elgtis kuo santūriau, net prašoma kuo mažiau puošti savo kapus ir taip saugoti gamtą. Tačiau noriu papasakoti vieną įvykį…

Man savaitgalį betvarkant savo tetos kapą šalia aplankyti savo giminės kapo atėjo nepažįstama šeima.

Vyras užsirūkė kapinėse

Žmona išsitraukė grėbliuką, maišą ir pradėjo darbuotis, o štai jos vyras, maždaug penkiasdešimtmetis, ėmė ir užsirūkė!!!

Negalėjau patikėti savo akimis, šventoje vietoje, kapinėse, kai aplink tvarkosi ne viena dešimtis žmonių jis ėmė ir drąsiai šalia savo giminės kapo užsirūkė. Neturėjau žodžių.

Žmonės, atsibuskite, nerūkykite, kur jums užsireikia!!! Galbūt pagalvokite ir apie mirusius artimuosius, o kapinėse laikykitės etiketo.

Autorius: skaitytoja Birutė

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer