Moteris sukrėsta: 3 naktis miegojo šalia mirusio sutuoktinio

Moteris sukrėsta – paaiškėjo, kad ji tris paras miegojo šalia mirusio savo vyro. Su vyro lavonu miegojusi brazilė pasakoja, kad nesuprato, jog šio gyvybė jau yra užgesusi. Policija informuoja, kad šis keistas įvykis bus tiriamas.

Pranešama, kad Brazilijoje nutiko keistas įvykis – moteris tris paras miegojo vienoje lovoje su savo vyro lavonu. Velionis Hélio Noronha buvo mūrininkas iš Brazilijos, jam buvo 64 metai. Kaip teigiama, manoma, kad jis mirė praėjusią savaitę.

Tačiau jo žmona policijai pasakojo nesupratusi, kad jos vyras yra negyvas. Ji manė, kad jis paprasčiausiai užmigo. Hélio žmona sako supratusi, kad kažkas yra negerai, kai galiausiai pastebėjo, kad iš vyro nosies srūva kraujas. Tada ji kreipėsi pagalbos į kaimynus, rašoma the-express.com.

Sukėlė įtarimų

Kartu su vyru moteris pragyveno 30 metų. Nors jie neturėjo bendrų vaikų, tačiau turėjo atžalų iš ankstesnių santuokų ir gyveno su moters sūnumi.

Įdomu ir tai, kad velionio patėvio, kurio yrančio kūno kvapas sklido iš miegamojo, nepastebėjo ir sūnus. Vis tik Hélio dukra Graziela pasakoja, kad tėvo mirtis jai pasirodė labai keista, įvykusi neįprastomis aplinkybėmis.

Graziela sakė, kad atvykusi į tėvo namus ji pajautė bjaurią smarvę lauke. Tada ji būtent ir sulaukė skambučio, kad jos tėvas – negyvas:

„Man paskambino ir pasakė, kad tėvas mirė. Tuo metu mane ištiko šokas, nes maniau, kad tai įvyko ką tik. Tačiau tik vėliau pamačiusi nuotrauką pastebėjau, koks jis buvo ištinęs.

Atrodė, kad jis buvo sumuštas. Be to, keista, kad jis mirė dėvėdamas džinsus. Kiekvienas, kuris pažįsta mano tėvą, žino, kad jis dėvėdavo tik šortus, marškinėlius ir avėdavo šlepetes. Jis gulėjo kitoje lovos pusėje – ten, kur nemėgo gulėti. Visa tai labai keista.“

Šiuo metu Hélio jau yra atgulęs amžinojo poilsio. Prieš laidotuves buvo atliktas skrodimas, tačiau jo išvados vis dar nepaskelbtos. Teismo medicinos ekspertai teigia, kad namuose kraujo pėdsakų nerasta.

Pranešama, kad policija Hélio mirtį vertina kaip įtartiną, galimai smurtinę ir pradėjo šio įvykio tyrimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer