Pamatykite: kaip per 15 metų pasikeitė kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ aktoriai?

Jau 15 metų skaičiuojantis populiarusis TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ prie TV ekranų užaugino ne vieną gerbėjų kartą, o nuo šios savaitės žiūrovai kviečiami pamiltų herojų gyvenimus sekti ir toliau. Šiandien laukia jau antroji naujojo sezono serija! O kad vakaro laukimas taptų dar malonesnis, kviečiame gerbėjus prisiminti, kaip aktoriai atrodė serialui vos tik prasidėjus.

Rudenį jubiliejinį serialo sezoną pasitikę serialo aktoriai neneigia – per beveik du dešimtmečius keitėsi ne tik jų kuriami personažai, serialo kūrybinės grupės nariai, bet ir pasaulis kuriame gyvename, ir kuriame ,,moterims tenka meluoti“.

Šia ypatinga proga aktoriai dalijasi niekada lyg šiol neviešintomis akimirkomis iš pirmojo serialo sezono, startavusio dar 2008 m.

„Žiūrint ir prisimenant pirmuosius epizodus, po tiek metų tampa akivaizdu – nuėjome tikrai labai ilgą kelią. Tačiau Medos, Robertėlio ir Galinos personažai šiame sezone kartu su būriu kitų mylimiausių aktorių išgyvens, ko gero, didžiausius pokyčius serialo istorijoje“, – intriguoja serialo prodiuseris Arūnas Pūkelevičius.

Jau 15 metų Medos vaidmenį seriale atliekanti aktorė I. Norkutė ir toliau kurs prabangų gyvenimo būdą mėgstančios vilionių meistrės Medos vaidmenį. Aktorės teigimu, ji ir Meda per tiek metų tapo beveik neatskiriamos.

„Per šį laiką neišvengta ir ne vienos kurioziškos situacijos. Pavyzdžiui, net ir gatvėje manęs ne kartą praeiviai yra klausę, kada gi susituoksime su Robertėliu? Taip pat jie teiraudavosi ir apie kitus serialo personažus, o ypatingai juos domindavo klausimas, kodėl nebendraujame?“ – su šypsena prisimena ji.

Ne ką mažesnius pokyčius ne tik seriale, bet ir profesiniame gyvenime patyrė serialo režisierius Ramūnas Rudokas. Pastarasis jau ketvirtąjį sezoną į aikštelę žengia ne tik kaip aktorius, atliekantis Mariaus vaidmenį, bet ir kaip serialo režisierius. Būtent Ramūnui jau ketvirtą sezoną patikėta legendinio serialo kūryba.

Kuo nustebins šis, 15-asis serialo sezonas?

Mamytės sūnelis Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) nuolat įsivels į neįtikėtinus, tačiau nuotykių pažymėtus pavojus. Nuo Robertėlio neatsiliks ir jo geriausias draugas Adamas (akt. E. Jaras), kurio sugyventinė, impulsyvioji Galina (akt. V. Mockevičiūtė), bandys tapti Seimo nare.

Robertėlį ims persekioti dvi buvusios simpatijos – Alina (E. Latėnaitė) ir Jūratė (G. Latvėnaitė), kurios sieks jį apsukti aplink savo pirštus. Abi moterys teigs, kad susilaukė vaikų būtent nuo Robertėlio… Bet ar tai tiesa?

Tačiau net ir čia pastarojo sunkumai nesibaigs – Robertėlį bandys pagrobti nenaudėlis Storavičius bei Marijus su Donatu. Ir tai – tik maža dalis Robertėlio laukiančių išbandymų, kuriuos jis bandys įveikti padedamas ištikimo draugo Adamo.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas – nuo rugsėjo 5 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais 21 val. tik per TV3!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer