Solovjovas laidoje pasirodė sumuštu veidu: mėlynių nepaslėpė net grimas

Vienas iš aršiausių Kremliaus režimo ruporų Vladimiras Solovjovas vienoje iš savo laidų šiandien pasirodė pastebimai sumuštu veidu. Mėlynė po akimi, matyti kraujosruvos ant nosies ir kaktos. Internete jau spėliojama, kas „įgyvendino milijonų rusų ir ukrainiečių svajones“.

Rusijos televizijoje karo metu faktiškai be pertraukos transliuojantis raginimus žudyti ukrainiečius ir naikinti Vakarus V. Solovjovas savo vardo laidoje pasirodė sumuštu veidu. Kol kas nėra aišku, ar tai nutiko dėl kažkokio nelaimingo nutikimo, ar žymus Rusijos televizijos veikėjas patyrė smurtinį išpuolį.

Į tai netruko atkreipti dėmesį informaciniai rusų „Telegram“ kanalai: „Topor“ yra klausiama „Kas senį sumušė?“; „Vatnoje boloto“ taip pat pastebėjo sumušimus ir paklausė, kas įgyvendino milijonų ukrainiečių ir rusų svajonę. Ura.ru žurnalistai vėliau paklausė jo, kas nutiko, ir sulaukė atsako: „Ne jūsų šuniškas reikalas“.

Ištikimam V. Putino ir Rusijos invazijos Ukrainoje rėmėjui V. Solovjovui Europos Sąjunga taiko sankcijas už valstybinės propagandos skleidimą.

„V. Solovjovas – ne visuomenės veikėjas, o paprastas propagandinininkas, rusiškas Goebbelso atitikmuo, kuris Ukrainai iškovojus pergalę būtinai atsakys už savo piktadarystes tarptautiniuose teismuose“, – anksčiau skelbė Ukrainos saugumo tarnyba, turėdama omenyje buvusį nacistinės Vokietijos propagandos ministrą Josephą Goebbelsą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer