Paviešino kraupų vaizdo įrašą: Rusijoje agresyvi beždžionė užpuolė 2-metę ukrainietę

Iš Ukrainos į Rusiją pabėgusią dviejų metų mergaitę žiauriai užpuolė iš privataus zoologijos sodo Maskvoje pabėgusi beždžionė.

Vaizdo įraše matoma, kaip gyvūnas žiauriai kandžioja bejėgę mažylę, kol jos tėvai bando ją išvaduoti iš gyvūno gniaužtų. Mergaitė buvo gydoma reanimacijoje. Jai buvo sužalotos rankos ir kojos, ji neteko daug kraujo.

Beždžionė priklauso milijonieriams rusams

Pranešama, kad ketvirtadienį, liepos 21 dieną, beždžionė pabėgo iš gretimame sklype esančio milijonieriui priklausančio zoologijos sodo ir perlipo tvorą. Tuomet ji užpuolė mergaitę, o incidentą užfiksavo kieme buvusios vaizdo kameros.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip beždžionė tempia vaiką ant žemės ir ją prispaudžia. Atbėgusi motina griebia dukrą ir desperatiškai traukia ją nuo beždžionės. Gyvūnas įsikimba į mergaitę net tada, kai motina ją atitraukia.

Jai pavyksta išlaisvinti dukrą tik kelioms sekundėms, kol beždžionė vėl ima jas pulti ir tuomet į kovą įsitraukia mergaitės tėvas. Nors tėvams galiausiai pavyko išlaisvinti dukrą iš beždžionės, Paulina patyrė sunkių sužalojimų ir buvo gydoma intensyviosios terapijos skyriuje, rašoma dailymail.co.uk.

Ketvirtadienį vakare „Telegram“ kanalai pranešė, kad gydytojai sėkmingai operavo mergaitę, nukentėjusią nuo beždžionės užpuolimo. Mytiščių rajono (Mytiščiai – miestas vakarų Rusijoje – aut. past.) vadovė Julija Kupetskaja patvirtino, kad niekas nekelia grėsmės vaiko gyvybei ir sveikatai.

Pranešimuose teigiama, kad milijonieriai kaimynai savo namų zoologijos sode Terpigorjevo kaime taip pat laiko vilkus, dramblius ir kitus laukinius gyvūnus.

Policija dabar tiria įvykį, tėvams pateikus skundą dėl siaubingo išpuolio. Teigiama, kad zoologijos sodas priklauso garsaus Maskvos teisininko žmonai. Vyksta baudžiamasis tyrimas.

Vaizdo įrašą galite pamatyti straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer