Rusijos grupės „DDT“ lyderio baudos neišgąsdino: Putiną vadina asilu, aukoja pinigus Ukrainai

Legendinis Rusijos roko grupės „DDT“ lyderis Jurijus Ševčiukas aiškiai išsakė savo poziciją prasidėjus Rusijos plataus masto invazijai į Ukrainą.

Menininkas smerkia karą, kurį priešiškai pradėjo Rusijos Federacija.

Kaip sakė Ševčiukas, jis bando padėti Ukrainai. Prasidėjus karui menininkas pradėjo atsisakyti mokesčių už savo pasirodymus. Ševčiukas perveda visus uždirbtus pinigus Ukrainos žmonėms.

„Mano vaikai jau suaugę, man nereikia daug finansų. Aš asmeniškai negaunu honoraro už vieną koncertą. Visus pinigus pervedžiau pabėgėliams iš Ukrainos. Kenčia žmonės, net ir tie, kurie buvo priverstinai iškeldinti prieš karą, jie gyvena ne savo namuose, glaudžiasi pas svetimus arba bendrabučiuose“, – „YouTube“ kanale „Tell Gordeeva“ sakė muzikantas.

Nuo karo pradžios menininkas sugrojo dešimtyse koncertų. Kaip sakė Ševčiukas, visuose koncertuose jis pasmerkė Rusijos veiksmus.

Tačiau po koncerto Ufoje Jurijui Ševčiukui buvo surašytas administracinis protokolas, dėl kritikos Rusijos Federacijai, taip pat ant scenos Vladimirą Putiną vadino „asilu“. Po šių kalbų DDT koncertas, birželio 10 d. turėjęs įvykti Maskvoje, buvo atšauktas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer