Paviešinti nematyti kadrai iš Williamo ir Kate jaunystės: pora – tikri vakarėlių liūtai

Princas Williamas ir Kate Middleton šiuo metu gyvena ramų gyvenimą, o vakarėliuose poros neišvysite. Tačiau taip buvo ne visada.

Socialiniame tinkle „TikTok“ sklinda vaizdo įrašas, kuriame esančiuose kadruose karališkoji pora užfiksuota prieš vedybas.

4 milijonus peržiūrų surinkęs vaizdo klipas parodė kitą poros pusę. Pasirodo, Williamas ir Kate buvo tikri vakarėlių liūtai – mėgo linksmintis su draugais, kai kuriose nuotraukose jie užfiksuoti apsvaigę.

@danideeeee1 party hard 😅 like normal young people 😊 #katemiddleton #princewilliam #duchessofcambridge #dukeofcambridge #royalfamily #fyp #royal #party ♬ Hard Times – Paramore

Internautai po įrašu žavėjosi karališka pora, negailėdami jai komplimentų. Ypač daug jų sulaukė kunigaikštienė – komentatoriai negalėjo atsistebėti jos puikia išvaizda.

„Kaip ji gali būti tokia fotogeniška? Tai juk prasčiausi atrodančios jos nuotraukos, kurios yra užfiksuotos, o ji vistiek atrodo kaip tikra deivė!“ – rašė vienas gerbėjas, o kitas tik paantrino – esą, „Kate visiškai nepaseno“.

Vienas internautas juokavo, jog pora atrodo kaip jis įprastą dieną, kai jį visiškai blaivų fotografuoja draugai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer