Justinas Bieberis pirmą kartą po paralyžiaus pasirodė scenoje: paviešino kadrus

Birželio mėnesį Justinas Bieberis papasakojo, kad jį ištiko veido paralyžius. Jis tikino, kad ši būklė jį ištiko diagnozavus Ramsay Hundt sindromą, kuris paveikia veido ir ausies nervus ir jam teko atšaukti koncertus. Panašu, jog šis sudėtingas etapas jau praeityje ir vyras vėl grįžo į sceną.

J. Bieberis socialiniame tinkle pasidalijo nuotraukomis, kuriose jis užfiksuotas pirmą kartą po veido paralyžiaus.

Apie virusą ir susidariusią situaciją atlikėjas pasidalino savo socialiniuose tinkluose, kuriame atskleidė savo rimtą diagnozę – juostinės pūslelinės komplikaciją, galinčią sukelti veido paralyžių.

Pirmadienį atlikėjas socialiniuose tinkluose pateikė atnaujintą informaciją apie savo sveikatos būklę. „Kiekvieną dieną jaučiuosi vis geriau ir per visą diskomfortą radau paguodą tame, kuris mane sukūrė ir pažįsta. Man buvo priminta, kad jis pažįsta mane visą. Jis žino tamsiausias mano puses, apie kurias nenoriu, kad kas žinotų, ir nuolat priima mane į savo mylinčias rankas. Ši perspektyva suteikė man ramybę per šią siaubingą audrą, su kuria susiduriu. Žinau, kad ši audra praeis, bet tuo metu Jėzus yra su manimi“, – rašė dainininkas.

Praėjusią savaitę trijų minučių vaizdo įraše, skirtame 240 mln. sekėjų, J.Bieberis nusišypsojo ir užsimerkė, kad parodytų, kaip nejuda dešinioji jo veido pusė. Iš Kanados kilęs atlikėjas sakė, kad daro veido mankštą, kad „grįžtų į normalią būseną“, tačiau nežino, kiek laiko prireiks, kol atsigaus.

„Kaip matote, viena mano akis nemirksi. Aš negaliu šypsotis šioje veido pusėje… Taigi viena mano veido pusė visiškai paralyžuota“, – sakė jis.

Pasak medicinos ekspertų, Ramsay Hunto sindromas atsiranda tada, kai juostinės pūslelinės protrūkis pažeidžia veido nervą prie ausies. Anksčiau šią savaitę Bieberis paskelbė, kad jo pasaulinio turo „Justice World Tour“, prasidėjusio vasario mėnesį, keli pasirodymai bus atšaukti, rašo BBC.

„Šis virusas atakuoja mano ausies nervus ir veido nervus, dėl to mano veidas patyrė paralyžių“, – trijų minučių vaizdo įraše sakė Kanadoje gimęs dainininkas, rodydamas į dešinę veido pusę.

Jis paprašė savo gerbėjų kantrybės ir sakė, kad „fiziškai, akivaizdu, nepajėgus dalyvauti savo pasirodymuose“. Jis taip pat šypsojosi ir mirksėjo, parodydamas savo 240 milijonų sekėjų, kaip dešinė jo veido pusė nejuda.

„Kaip matote, tai gan rimta. Norėčiau, kad taip nebūtų, bet akivaizdu, kad mano kūnas man sako, kad turiu sulėtinti tempą, – sakė jis. – Tikiuosi, jūs suprantate. Šį laiką išnaudosiu tam, kad pailsėčiau ir atsipalaiduočiau, grįžčiau į sceną šimtu procentų, kad galėčiau daryti tai, dėl ko gimiau.“

Baigdamas kalbą, Justinas patikino, kad daro viską, ką gali, taip pat ir ilsisi, kad išspręstų šią bėdą. Tačiau tuo pačiu neslėpė nežinantis, kiek laiko prireiks, kol jis pasveiks. „Myliu jus. Ačiū, kad esate kantrūs dėl manęs, aš pasveiksiu. Atlieku veido pratimus, kad mano veidas grįžtų į normalią būseną, ir tikiu, kad jis grįš į normalią būseną. Tai tiesiog toks laikas, mes nežinome, kiek tai truks, bet viskas bus gerai. Tikiuosi ir pasitikiu Dievu, tikiu, kad visa tai turi priežastį.

Dabar nežinau, kokia ji, bet kol kas ilsiuosi ir siunčiu jums meilę“, – instagrame paviešintame įraše sakė J.Bieberis.

Anksčiau šią savaitę jis turėjo pasirodyti Vašingtone ir Toronte, o artimiausiomis savaitėmis taip pat buvo numatyti koncertai Niujorke ir Los Andžele.

Pasak Mayo klinikos JAV: „Be skausmingo juostinės pūslelinės bėrimo, Ramsay Hunt sindromas gali sukelti veido paralyžių ir klausos praradimą pažeistoje ausyje“.

Mayo Clinic teigia, kad daugumai žmonių Ramsay Hunt sindromo simptomai yra laikini, tačiau gali tapti nuolatiniais. Organizacija teigia, kad pacientų negalėjimas užmerkti vieno akies voko taip pat gali sukelti akių skausmą ir suprastėjusį regėjimą, pridurdama, kad tai dažniausiai pasitaiko vyresniems nei 60 metų žmonėms.

Kovo mėnesį dainininko žmona Hailey Bieber buvo paguldyta į ligoninę dėl kraujo krešulio jos smegenyse. Vėliau ji pasakė, kad patyrė insultą ir jai buvo atlikta operacija.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer