Viktorija Siegel atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį: netrūko staigmenų

Nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel savaitgalį sulaukė ypatingos staigmenos. Moterisi draugai surengė vaikelio sutiktuvių vakarėlį.

Žinoma moteris socialiniuose tinkluose dalijosi įspūdingais šventės kadrais.

„Vis dar jaučiuosi kaip pasakoje, kupina pozityvių emocijų ir jausmų, tiesiog negaliu atsidžiaugti kokia šventę surengė man mano artimiausios ir brangiausios draugės!“, – po šventės rašė V. Siegel.

Po nuotrauka netrūko ir sekėjų sveikinimų ir komplimentų. „Ačiū už nuostabią šventę“, „Kaip gražu“, „Nuostabus laukimas, nuostabi šventė. Labai miela, šilta, tai taip gražu. Laukiame mažojo angeliuko“, – rašė sekėjai.

Tiesa, V. Siegel sulaukė iš draugių ir staigmenos – pasirodė Donatas Montvydas ir sudainavo savo žinomiausias dainas.

Primename, kad apie nėštumą pora pranešė dar pavasarį, per Motinos dieną.

Tai pirmoji L.Suodaičio atžala ir antroji V.Siegel, pora džiugią žinią pranešė socialiniame tinkle.

Praėjusių metų liepos pabaigoje visoje Lietuvos žiniasklaidoje mirgėjo vienos ryškiausių 2021-ųjų metų vestuvių – V.Siegel susituokė su mylimuoju L. Suodaičiu.

Tą kartą Viktorija Siegel-Suodaitė ryžosi naujienų portalui tv3.lt papasakoti, kaip pasikeitė jos gyvenimas sumainius aukso žiedus ir atskleidė, ar ateityje padovanos mažajai Nikolei broliuką ar sesutę.

Viktorija atvira – santuoka jai ir Laurynui buvo toli gražu ne vien formalus dokumentų pasirašymas. Pasak jos, susituokus dviejų žmonių santykiai pasikeičia iš esmės:

„Faktas, kad labai faina ir malonu. Tas statusas, kai tampi žmona, labai pasikeičia. Jautiesi tvirtesnė, mylimesnė. Nemoku net apsakyti, bet jautiesi kaip moteris stabiliau šeimoje“, – tikina V. Siegel-Suodaitė.

Tiesa, paklausta, kaip jai po vestuvių sekėsi priprasti prie žmonos statuso, Viktorija šypteli – jai girdėti, kaip mylimas vyras kreipiasi „žmona“ – visai nekeista: „Nebuvo taip, kad labai viskas pasikeitė.

Nereikėjo ir man drastiškai kažko keisti. Faktas, kad džiaugiuosi ir puoselėju tą statusą, bet nepasakyčiau, kad buvo labai keista“, – pasakoja garsi moteris.

Nuomonės formuotoja įsitikinusi – dviejų žmonių santykiai, ir ypač santuoka – toli gražu nėra paprastas dalykas. Moteris mielai išduoda ir savo ir Lauryno tvirtų santykių paslaptį:

„Šeima man atrodo nėra tiesiog buvimas kartu. Tai yra darbas. Norint išlaikyti santykius tarp dviejų žmonių, reikia nuolat dirbti.

Kažkokios paslapties nėra. Pagarba, meilė, pasitikėjimas vienas kitus. Tai yra pastanga padaryti kitą žmogų laimingu. Santuoka toli gražu nėra tik apie tave“, – tikina V. Siegel-Suodaitė.

Viktorija iš ankstesnių santykių augina trejų metukų dukrytę Nicole. Paklausta, ar su Laurynu dar nepasvarsto padovanoti mergaitei broliuką ar sesutę, moteris paslaptingai šypteli:

„Pasvajojame apie antrą vaikelį. Bet dar neplanuojame – bus taip, kaip Dievas duos“, – patikina Viktorija Siegel-Suodaitė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer