Pora ir gyvenime, ir scenoje: Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė pristatė naują dainą

Už tiesų žodį, už elgesį tokį, kaip sako širdis, Mantas Vygantas (31 m.) ir Jolanta Naruševičiūtė (53 m.) tapo viena labiausiai aptarinėjamų šou pasaulio porų: bet, kaip liaudyje sakoma: „šunys loja, o karavanas eina“.

Šiuo metu judviejų dueto muzikinė veikla įgavo nepaprastą pagreitį: kiekvieną savaitgalį pora koncertuoja Anglijoje gyvenantiems lietuviams, nuoširdumu ir nepriekaištingu atlikimu pavergdami vis daugiau klausytojų.

Vasarą Mantas ir Jolanta planuoja koncertinį turą Lietuvoje, o šiandien savo gerbėjams pateikė staigmeną – ilgai brandintą dainą „Abejonių neturiu jokių“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nuolat ieškome naujo muzikinio skambesnio, stengiamės žengti ne vieną ir ne du žingsnius į priekį, kad galėtume savo klausytojams pasiūlyti dar kokybiškesnį, geresnį ir abejonių nepaliekantį produktą“, – pasakojo duetas.

Dainai muziką kūrė kompozitorius Andrius Borisevičius, žodžius – Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, vaizdo klipą – Anglijoje gyvenantis Mindaugas Narbutas, o fotosesiją – viena populiariausių čia gyvenančių jaunų fotografių – Indrė Balnaitė.

„Su Jolanta vis pasikalbame, kad dar nei į vieną mudviejų dainą neįdėjome tiek pastangų ir meilės, kaip į šią“, – džiaugėsi Mantas.

Dainos įrašams duetas specialiai atskrido iš Anglijos į Vilniuje esančią Andriaus Borisevičiaus studiją: profesionalai „gyvai“ matėsi pirmą kartą.

„Susidarė įspūdis, kad Jolanta ir Mantas – gerai susidainavęs ir darniai skambantis duetas. Dirbti buvo vienas malonumas. O ir pati daina gimė pakankamai greitai – kai gavau Rūtos tekstą, jis man išsyk pasirodė labai dainingas ir melodija iš karto suskambo mintyse“, – dainos gimimo užkulisiais dalijosi žymus kompozitorius A. Borisevičius.

„Su Mantu ir Jolanta virtualiai esu pažįstama seniai: Mantui esu parašiusi jau du tekstus dainoms, o šis – pirmas tekstas judviejų duetui. Kaip žurnalistė seku įvairias naujienas, todėl tekstą rašiau remdamasi judviejų pažinties ir meilės istorija, kuri tęsiasi iki šiol. Išgirdusi rezultatą ir pamačiusi vaizdo klipą – nuoširdžiai apsidžiaugiau. Man patiko ir skambesys, ir vaizdas“, – pasakojo Rūta.

„Vaizdo klipo kūrimas – tarsi dar viena dainos gimimo istorija“, – tikino atlikėjai. Jį nusprendėme filmuoti judriose Londono gatvėse, kuriose nuolat pilna žmonių. Kai kurie jų stebėjo mūsų darbą net atsisukdami – tokius kadrus taip pat palikome vaizdo klipe – stengėmės, kad jame būtų perteikta kuo daugiau realybės bei natūralumo“.

„O ir pati daina – tokia natūrali, linksma, kurią galės išsyk kartu su mumis dainuoti kiekvienas“, – įsitikinę dueto nariai.

Jiems antrino ir kompozitorius Andrius Borisevičius: „Mano manymu, klausytojai galės pasimėgauti labai smagiu kūriniu.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer