Praėjus 5 metams Viktorija pamatė savo pirmagimę dukrą: jų susitikimas verčia nubraukti ašarą

Prieš maždaug septynerius metus vienoje šalies ligoninėje gimė mergytė – sveikas, gražus kūdikis. Ji turėjo ir mamą, ir tėtį, tai buvo pirmas jaunų tėvų vaikelis, todėl visi neišpasakytai džiaugėsi. Kai mergytei suėjo daugiau nei metukai, jos gyvenime mamos Viktorijos neliko. Jos tėvai išsiskyrė, o mama sukūrė naują šeimą. Mažylė liko gyventi su tėčiu Jonu, nes buvo nuspręsta jos globą patikėti jam. Per penkerius metus Viktorija savo dukros nematė nė sykio ir dėl to kaltina savo buvusį vyrą.

Esą ji per tuos penkerius metus su buvusiu vyru ne kartą kalbėjo apie dukrą, prašė, kad leistų susitikti, pakalbėti telefonu. Bet šis neleidžia, o apie mamą dukrai buvo pasakyta daug melo.

„Esu kalbėjusi telefonu, bet ją primokė, kad esu mirusi. Kad nesu jos motina…“, – „TV Pagalbos“ gelbėtojai Gerdai Žemaitei guodėsi dukrą vel norinti pamatyti ir bendravimą su ja atkurti jos mama.

Šiuo metu moteris augina savo vaiką iš kitos santuokos, o jos gyvenimas susitvarkė į gerąją pusę. Ji ne tik atsikratė žalingų įpročių, bet ir iš jos gyvenimo pasitraukė smurtas, kurį tekdavo patirti gyvenant su Jonu.

Moteris mano, kad toks jos buvusio vyro elgesys dėl dukros – kerštas už tai, kad ši nuo jo pabėgo. Vyras esą visai neseniai siūlė atnaujinti santykius ir žadėjo, kad ji tik tuomet galės matytis su dukra.

„Sakė neleis bendrauti ir viskas. Ar jis iš pavydo tai daro, nes aš turiu kitą šeimą susiradusi ir vaiką turiu… Nes jis manęs prašė, kad aš palikčiau šitą dukrą“, – tvirtino Viktorija.

Jono mama pasakoja, kad jos sūnui dukra yra be galo brangi. Mergaitės močiutė padeda sūnui vienam auginti dukrą ir tikina, kad matytis dukrai su biologine vaiko mama niekada nedraudė, esą ji pati nerodė noro.

„Aš atsiklaupusi tavęs ant kelių prašiau, kad nepaliktum mergelės. Ar tu atsimeni?“, – tikino sūnaus ir marčios santykius anuomet bandžiusi išsaugoti vaiko močiutė.

Viktorijos teigimu, lankyti dukrą jai buvo sunku dėl didelio atstumo ir dėl to, kad ji tuo metu augino kitą savo vaiką. Motina neslepia – jei savo dukrą pamatytų gatvėje, jos nė nepažintų.

Jaudinantį mamos ir dukros susitikimą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer