Prakalbo anapilin iškeliavusio Sakalo našlė: „Aš savo gyvenimo be Aloyzo neįsivaizdavau“

Liepos 18-ąją Lietuvą sukrėtė skaudi žinia – eidamas 92-uosius metus mirė Nepriklausomybės akto signataras, vienas Sąjūdžio iniciatorių, buvęs europarlamentaras, Socialdemokratų partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas.

Velionio našlė Daiva Sakalė sako vis dar negalinti sudėti minčių į sakinius – netektis sudaužė jos širdį į milijonus gabalėlių.

Vos prakalbus, D. Sakalės akis užtvindo ašaros, o balsas vis dar dreba. Moteris sako, kad A. Sakalo mirties staigia negalima pavadinti – jis jau kurį laiką gulėjo ligoninėje.

„Negaliu pasakyti, kad viskas įvyko labai staiga – Aloyzas mirė gulėdamas ligoninėje ilgiau nei savaitę, savaitę ir kelias dienas, bet jis jau ir prieš tai sirguliavo“, – sakė velionio našlė.

Gyvenimo be vyro neįsivaizduoja

Ji sako, kad priežasčių buvo keletas, o pagrindinės jų nenori atskleisti, nepasitarusi su kitais šeimos nariais.

D. Sakalė graudinasi ir sako tik visai neseniai pradėjusi sulaukti daugybės užuojautos skambučių ir žinučių, nes visai neseniai sužinojo, kad naujiena pasiekė žiniasklaidos priemones:

„Pati tik dabar pradėjau gauti užuojautas, pati atsidariau naujienų portalus ir nežinau, iš kur žmonės žino. Tik dabar pamačiau, kad rytoj renkasi Seimo valdyba ir bus sudaryta laidotuvių komisija.“

Našlė nedaugžodžiauja, bet tik ilgiau pagalvojusi apie netektį, pravirksta – šokas, kurį patyrė, kaip pati sako, niekada nebepraeis.

„Nepraėjo ir nebežinau, kada bepraeis jisai. Niekada nepraeis… Aš savo gyvenimo be Aloyzo neįsivaizdavau ir niekada tas šokas nepraeis“, – graudinosi pašnekovė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer